Українці оснастили дрон DJI Agras T30 кулеметом ПКМ та гранатометом

ВІЙНА
26 січня, 11:45
Українці оснастили дрон DJI Agras T30  кулеметом ПКМ та гранатометом

СГ дрон DJI Agras T30 перебуває на озброєнні ЗСУ. Він може бути озброєний кулеметом ПКМ 7,62x54mmR і гранатометом Bullspike-AT.

Українські інженери модифікували сільськогосподарський дрон DJI Agras T30 для вирішення військових завдань, таких як виявлення, відстеження цілей та їх знищення за допомогою кулемета ПКМ 7,62х54 мм та гранатомета Bullspike-AT.

Про це повідомляє Український телекомунікаційний портал.

При модернізації дрона інженерам довелося вирішувати різні технічні завдання, такі як підтримання стійкості та балансу дрона під час стрільби, пом’якшення проблем, пов’язаних із віддачею, та ефективне управління боєприпасами. Ці модифікації спричинили розробку спеціалізованих систем управління та інтерфейсів, які дозволять операторам ефективно керувати озброєнням.

Спочатку сільськогосподарський дрон DJI, Agras T30 включає такі функції, як тривимірне планування операцій за допомогою інтелектуального двигуна і технологію визначення гілок, призначену для забезпечення точного внесення пестицидів і скорочення втрат. Цей двигун, який пропонує різні варіанти сопел і може працювати з різними типами культур та умовами, ймовірно, був модифікований для ефективного управління скорострільністю ПКМ.

Agra T30 має надійну силову систему, модуль радіолокації верхнього огляду, інтелектуальну функцію витривалості/повернення і максимальну висоту польоту 4500 метрів. Він оснащений системами обходу перешкод для підвищення безпеки та оснащений знімними акумуляторами, що забезпечує більшу зручність при виконанні сільськогосподарських чи військових завдань. 

Agras T30 озброєний гранатометом Bullspike-AT тепер зможе знищувати різні цілі, включаючи танки, самохідні гаубиці, бронетехніку та укріплені позиції. У пусковій установці використовується 72,5-мм осколково-фугасна протитанкова ракета ПГ-22 з точковим підривником з базовим детонуванням, що забезпечує функцію самознищення із затримкою від 3,5 до 8 секунд.

Bullspike-AT з 72,5 мм снарядом ПГ-22 має загальну вагу 3,4 кг, при цьому стандартний снаряд має кумулятивну бойову частину, здатну пробити до 400 мм броні. Для забезпечення стійкого польоту ракета оснащена чотирма стабілізаторами хвостової частини. Ефективна дальність стрілянини до 350 метрів. Снаряд важить майже 1,5 кілограма і досягає початкової швидкості приблизно 133 метри на секунду. 

Дрон також озброєний кулеметом ПКМ, важить 7,5 кг та використовує патрон 7,62×54 мм з початковою швидкістю 825 метрів за секунду. Він має скорострільність від 650 до 720 пострілів за хвилину. Варіанти магазинів включають стрічки на 100, 200 чи 250 патронів.

Читайте також:
Життя
Четверті загалом і перші успішні випробування для транспортного засобу «Boom XB-1» завершилися у США. Його швидкість перевищила 313 вузлів.
24 вересня, 21:40
Життя
Як ESA вибудовує екосистему підтримки космічних стартапів
17 серпня, 14:32
Життя
Американські техногіганти продовжують боротися один з одним за першість. Нині у пріоритеті контрольоване використання штучного інтелекту.
28 липня, 19:08
Світ
Поки неповторна у своєму роді технологічна новинка не готова до участі у боях. Але у разі потреби її обіцяють неодмінно застосувати.
05 травня, 21:07
Життя
Американська компанія Aptera Motors випустить спеціальну версію триколісного електрокара. Транспортний засіб працює на сонячній енергії.
30 квітня, 06:00
Життя
Українська команда вперше взяла участь у технологічному хакатоні для підлітків Teens in AI, і одразу здобула перемогу.
27 квітня, 08:27