Українці вже дають перші свідчення проти росіян у Гаазі

КРИМІНАЛ
21.02.2023, 17:39
Українці вже дають перші свідчення проти росіян у Гаазі
Фото: Reuters

Представникам російського окупаційно-терористичного контингенту не вдасться уникнути справедливої кари та переслідування правосуддя.

Такі відомості з зали засідань Міжнародного кримінального суду у Гаазі оприлюднив директора Херсонського обласного музично-драматичного театру Олександр Книга, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, разом із митцем із деокупованого Херсону, який на собі відчув усі "принади" московської агресії, будуть й інші українці з Харківщини, Миколаївщини, Київщини та Чернігівщини.

«Особисто я розповідатиму про окупацію, спротив героїчного Херсона і про те, що сьогодні відбувається у місті. Щодня міжнародні судді дізнаються про історії тортур мирних громадян, приниження гідності й прямого геноциду населення за етнічними ознаками. Впевнений у тому, що відповідати за вчинені звірства Російській Федерації доведеться!», – прокоментував ситуацію Олександр Книга.

Водночас кремлівська пропаганда весь цей час намагається всіляко виправдати розпочату геноцидну війну під приводом вигаданого "захисту російськомовного населення", що якраз найбільше і постраждало від дій загарбників із РФ.

Втім, "Останній Бастіон" також нагадує читачам про те, що Європейський парламент проголосував 19 січня 2023 року за початок роботи зі створення трибуналу для ініціаторів російської агресії проти України.

Українці вже дають перші свідчення проти росіян у Гаазі_1
Читайте також:
Політика
Видавши ордер на арешт Нетаньягу, Ердоган відправився до його партнера в Баку.
16:05
Війна
Туреччина звинуватила посадовців у «геноциді та злочинах проти людяності», які «Ізраїль» «систематично чинить» у Палестині.
10:17
Війна
«Миколаївці й херсонці щодня в небезпеці, але відмовляються здаватися».
06 листопада, 14:20
Війна
Як росія робить собі солдатів з українських дітей — ВВС Україна
04 листопада, 08:26
Війна
Двопартійна група сенаторів США працює над тим, щоб викликати посла росії у США Олександра Дарчієва до Сенату для свідчень.
30 жовтня, 08:18
Війна
Західні уряди, зокрема США, є співучасниками геноциду «Ізраїлю».
27 жовтня, 09:41