Українців застерігають про листи з вірусами

ВІЙНА
21 червня, 13:43
Українців застерігають про листи з вірусами

Зловмисники пишуть про податки та ядерну загрозу

Держспецзв’язку попереджає українців про нові вірусні розсилки – людям надходять електронні листи від імені «податкової» та застереження про «загрозу ядерного тероризму».

Фахівці ДСЗ виявили розповсюдження електронних листів начебто від імені «Державної податкової служби України» з темою «Повідомлення про несплату податку». У них міститься архів «НакладенняШтрафнихСанкцiй. zip» з однойменним docx-документом.

Його відкриття в кінцевому результаті призведе до завантаження шкідливої програми Cobalt Strike Beacon.  

Українців застерігають про листи з вірусами_1

Експерти Держспецзв’язку зафіксували другий вид розсилки – хакери розповсюджували шкідливий документ з назвою «Nuclear Terrorism A Very Real Threat.rtf», відкриття якого призводить до завантаження та запуску шкідливої програми CredoMap. Цю активність асоціюють із діяльністю групи APT28 – це хакерська група, пов’язана з російською військовою розвідкою. Також відома як Fancy Bear.

Читайте також:
Економіка
На Полтавщині було зареєстровано 7704 земельних угод
28 червня, 11:55
Війна
Хроніка оборони України
29 травня, 09:05
Світ
Якби у серпні-вересні білоруський народ зміг скинути узурпатора Олександра Лукашенка, то війни в Україні вдалося уникнути б.
16 травня, 07:09
Війна
Після успіхів Сил оборони України у напрямку Старого Салтова, наші війська отримали надійний тил, тож їхня активність має помітно зрости.
04 травня, 12:40
Війна
Можливе некоректне відображення матеріалів на сайті "Останнього Бастіону"
07 квітня, 10:46
Війна
Так зване "соціальне радіо" під назвою "Zello" створено російськими програмістами для пошуку і боротьби з українськими патріотами.
04 квітня, 19:33