СПОРТ
30.08.2021, 18:07

Українець відмовився від спільного фото із росіянами

Український бігун Ігор Цвєтов, який виграв срібну нагороду на Паралімпіаді на дистанції 100 метрів, відмовився від фото з бігунами із ПКР під час церемонії нагородження.

Цвєтов у фіналі 100-метрівки протистояв трьом бігунам із ПКР - Дмітрію Сафронову, Артєму Калашяну та Давіду Джатієву. Калашяна та Джатієва українець випередив, але Сафронову поступився у боротьбі за "золото".

За якийсь час після фінішу спортсмени вийшли на церемонію нагородження. На ній були присутніми усі три призери Паралімпіади у 100-метрівці - Сафронов, Калашян, а також Цвєтов.

Представники ПКР запропонували Цвєтову зробити фото призерів. Але український бігун від них відсторонився.

Українець відмовився від спільного фото зі спортсменами з ПКР на нагородженні Паралімпіади_1

В результаті бігуни з ОКР сфотографувалися удвох на церемонії нагородження. Цвєтова поруч із ними не було.

Інцидент із відмовою Цвєтова фотографуватися з бігунами із ПКР відбувся на Іграх у Токіо після того, як на Олімпіаді-2020 фотографію з олімпійською чемпіонкою із ОКР Марією Ласіцкене зробила українка Ярослава Магучіх. Після цього вона потрапила під критику.

Ігор Цвєтов - 27-річний український бігун, представник Києва.

Цвєтов - 2-разовий паралімпійський чемпіон. У Ріо-де-Жанейро він переміг на дистанціях 100 та 200 метрів. 4-разовий чемпіон світу та 3-разовий чемпіон Європи у бігу на 100 та 200 метрів. Зокрема, у 2021 році українець виграв "золото" Євро у 100-метрівці.

Ігор Цвєтов виступає у класі T-35 серед спортсменів із церебральним паралічем. Під час катання на роликах він впав і вдарився головою, що призвело до спастичності м'язів ніг.

Україна займає четверте місце за кількістю медалей на Паралімпіаді-2020. Як і у попередні дні, випереджають українців лише Китай, Велика Британія та ПКР.

В активі нашої збірної 12 золотих, 27 срібних та 15 бронзових медалей.

09:12
Українська тенісистка Марта Костюк перемогла чешку Маркету Вондроушову в півфіналі турніру WTA 500 у Штутгарті.
20 квітня, 20:20
Львівська шпажистка Анна Максименко стала чемпіонкою світу з фехтування серед кадетів та юніорів.
18 квітня, 09:25
Обдарований спортсмен залишиться на батьківщині. Все тому, що має виконувати пункти укладеного контракту із World Wrestling Entertainment.
18 квітня, 08:18
Цотне Рогава здобув чергову перемогу на рингу.
13 квітня, 18:04