Україні не загрожують землетруси

ПОЛІТИКА
12 лютого, 18:54
Україні не загрожують землетруси
Фото: Google

Члени Національної академії наук України – совєцькі профани та "зелені" пристосуванці, які ніколи не працювали далі своїх кабінетів.

Адже висмоктати з пальця відверту нісенітницю про можливий землетрус у нашій країні могли тільки далекі від географії особи, котрим не вистачає суспільного визнання і слави.

Подивімося разом на вітчизняну мапу багатоярусної тектонічної плити й визнаймо, що Київ разом з усією Наддніпрянщиною знаходиться у зоні міцного Українського кристалічного щита.

Його багатоярусність, як брилового підняття кристалічного фундаменту Східноєвропейської платформи, є захистом від будь-якої сейсмічної активності й не загрожує населенню землетрусами.

Тому будь-які прогнози на кшталт, «Рано чи пізно землетруси зачеплять всю територію України», – рівносильні гаданню на кавовій гущі про влучання комети в реактор законсервованої Чорнобильської атомної електростанції.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, 6 лютого на Півдні Туреччини та Півночі Сирії стався потужний землетрус, поштовхи відчули в Єгипті, Лівані та Іраці.

Україні не загрожують землетруси_1
Читайте також:
Опінії
Гучним фейкам від американського видання "The New York Times" та британської газети "The Times" присвячується...
08 квітня, 17:42
Війна
За словами Юсову, дуже активно зараз себе поводять різноманітні боти та масово з'являються нові інформаційні ресурси
15 січня, 13:45
Політика
Пропагандистів можна вирахувати за тупістю. Роки йдуть, а вони далі ділять між собою криворукі тексти, писані десь на Луб'янці.
23.11.2022, 07:56
Політика
Російські ботоферми та кібервійська розгорнули нову масштабну психологічну компанію з дискредитації корінного народу Кримського півострова.
18.07.2022, 17:00
Опінії
Новини про паспортизацію якоїсь російської падлюки – викликають у більшості українців лють. Причому більшу, аніж сам факт війни.
24.06.2022, 18:12
Світ
Родина російських олігархів Алєксандра і Євгєнія Лєбєдєва роками мала вплив на британське суспільство завдяки підконтрольним медіаресурсам.
09.06.2022, 19:23