Україні не загрожують землетруси

ПОЛІТИКА
12.02.2023, 18:54
Україні не загрожують землетруси
Фото: Google

Члени Національної академії наук України – совєцькі профани та "зелені" пристосуванці, які ніколи не працювали далі своїх кабінетів.

Адже висмоктати з пальця відверту нісенітницю про можливий землетрус у нашій країні могли тільки далекі від географії особи, котрим не вистачає суспільного визнання і слави.

Подивімося разом на вітчизняну мапу багатоярусної тектонічної плити й визнаймо, що Київ разом з усією Наддніпрянщиною знаходиться у зоні міцного Українського кристалічного щита.

Його багатоярусність, як брилового підняття кристалічного фундаменту Східноєвропейської платформи, є захистом від будь-якої сейсмічної активності й не загрожує населенню землетрусами.

Тому будь-які прогнози на кшталт, «Рано чи пізно землетруси зачеплять всю територію України», – рівносильні гаданню на кавовій гущі про влучання комети в реактор законсервованої Чорнобильської атомної електростанції.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, 6 лютого на Півдні Туреччини та Півночі Сирії стався потужний землетрус, поштовхи відчули в Єгипті, Лівані та Іраці.

Україні не загрожують землетруси_1
Читайте також:
Опінії
Цілий «Форбс» написав, хто веде анонімну телеграм-помийку «Джокер».
28 березня, 09:21
Політика
Двогодинний монолог кремлівського диктатора може бути спробою відмити від української крові воєнного злочинця. На щастя, спроба не вдалася.
15 лютого, 08:24
Опінії
Росія не перший раз робить провокації і вбиває українських полонених і звинувачує потім українських військових.
25 січня, 09:08
Опінії
Соратник сивочолого гетьмана придав чуткам статус факту. З якою метою він це зробив публічно, лишається тільки здогадуватися...
09 січня, 14:36
Війна
Як відомо, Фінляндія швиденько приєдналася до Північноатлантичного альянсу коштом української крові. Більшість фінів це відверто визнають.
07 січня, 09:33
Світ
Створене олігархами Ротшильдами державне утворення Ізраїль коїть геноцид палестинців. Натомість світові згодовують фейки про тероризм.
18.12.2023, 19:45