Українофоб Бужанський ніяк не відчепиться від мови

02.10.2020, 14:35
Українофоб Бужанський ніяк не відчепиться від мови

Скандальновідомий "слуга народу" Максим Бужанський має намір примусово русифікувати українських дітлахів.

Таку думку 30 вересня на своїй сторінці у Facebook оприлюднив опозиційний народний депутат Володимир В'ятрович.

Член фракції "Європейська Солідарність" зауважує, що його колега з так званої монобільшості вже зареєстрував законопроєкти №3077 і №3077-1 про внесення змін до Закону України "Про освіту".

Ними нардеп Бужанський нібито хоче забезпечити захист мовних прав національних меншин, однак по суті йдеться про чергову спробу русифікації.

«За змістом — це найнебезпечніші з усіх, які досі виносилися на пленарні засідання проєктів з мовного питання. Обидва проєкти змінюють статтю 7 закону про освіту, по суті, прирівнюючи російську та інші мови до української в освітньому процесі», — наголосив Володимир В'ятрович.

Він також додав, що пріоритетами "зеленої" влади є не боротьба з економічними проблемами чи пандемією, а боротьба з українською мовою та з її носіями всіма можливими засобами.

Читайте також:
ПДАА випускає спеціалістів однієї з найпопулярнішої професії у світі.
19 липня, 11:58
Основним автором книги "Розмовляємо естонською. Мініграматика з тематичним словником" є доцент Тартуського університету Гейніке Гейнсоо.
28 квітня, 12:17
Головною причиною самі освітяни називають небажання молодих випускників вишів іти працювати у педагогічну галузь.
24 квітня, 15:45
У Таврійському національному університеті ім. В.І. Вернадського продовжується, як ні в одному іншому, колотнеча з виборами ректора
26 березня, 17:45
Що таке “Навчай для України” і як українська молодь відкриває нові освітні можливості для дітей в малих населених пунктах
05 березня, 12:05
Нав'язування відвертого "європоцентризму" у вітчизняних шкільних курсах є неприпустимим, бо сприяє викривленню історичної пам'яті учнів.
02 березня, 07:59