Українофоб Татаров – «національне надбання» каґалу Зе!-Єрмака

ПОЛІТИКА
22 січня, 20:30
Українофоб Татаров – «національне надбання» каґалу Зе!-Єрмака
Фото: Facebook

Влада США невідкладно радить Офісу Президента України нарешті звільнити фігуранта не одного корупційного розслідування НАБУ та САП.

Йдеться про Олега Татарова, який перетворився на своєрідного "сірого кардинала" на Банковій, зазначає народна обраниця Верховної Ради IX скликання Інна Совсун.

За словами депутатки з парламентської фракції "Голос", ігнорування численних скандалів із посадовцем справляє дуже негативне враження на західних партнерів і аж ніяк не зміцнює стосунки та довіру.

«Втім, як і не здивує більшість з нас те, що Татаров досі працює в Офісі Президента. У кадровій політиці – реванш регіоналів і цим багато, що пояснюється. Мені здається, що у нас досі зберігається стара-недобра традиція щось обіцяти, але не виконувати, бо "пропєтляєм". Ні, так не піде. Навіть під час війни, а надто під час війни, при кадрових призначених слід керуватися виключно професіоналізмом, чесністю та прагненням перемогти у боротьбі за свободу країни. Ну, не може Татаров та йому подібні бути для нас дорожчими ніж цінності та підтримка цивілізованого світу», – наголошує Інна Совсун.

Також додамо, якщо переглянути плідну співпрацю вказаного заступника Єрмака з ФСБ РФ, то інформація про корупцію виявиться дитячою забавкою, адже на Банковій продовжують жирувати зрадники.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що за 2 роки Татаров успішно розставив своїх людей у вітчизняних силових органах (СБУ, ОГПУ, МВС і БЕБ)

Читайте також:
Виміри
Як вдається командиру тилової військової частини Ігорю Іванченку уникати відповідальності за корупцію ?
22 березня, 19:05
Політика
Гео Лерос звинуватив Зеленського та Єрмака у розкраданнях під час оборонних закупівель
22 березня, 13:00
Кримінал
Бородянка потерпає від схем родини Остапченків
21 березня, 10:55
Опінії
Міністр енергетики Галущенко погрожує журналістам органами, що відповідають за нацбезпеку і контррозвідку.
20 березня, 10:05
Політика
Підрядники Міноборони перепродують картоплю та яблука для ЗСУ вдвічі дорожче закупівельних цін
17 березня, 15:40
Опінії
Дуже цікава тиша серед бідось про залишення Коболєва на свободі.
17 березня, 08:55