Українська нація є становим хребтом ЗСУ

Опінії
08.12.2023, 20:38
Українська нація є становим хребтом ЗСУ
Фото: Facebook

Головна сила будь-якої армії — це розуміння того, як слід воювати. Найзолотіше багатство війська — це здатність дружити із часом.

Народний депутат України VIII скликання

Власне, це знання і вміння досягати в боях цілі у даних історичних умовах. Але ж бувають такі армії, хоч і сильні духом, але без гнучкого технічного інтелекту та оперативної творчості.

Бувають багаті, щедро оснащені складною технікою, проте боязкі, нездатні використати простоту як зброю. А ще бувають народи взагалі без армій, не спроможні народити воїнську культуру — чи через свою дикість, чи через навпаки, старість.

На щастя, ми не такі, і армія у нас не така...

Ми заплатили свою ціну, і по цей бік фронту, що пройшов через усю планету, ми — найвправніші. Українцям і світу варто усвідомити той беззаперечний факт, що ми — найвправніші, найдосвідченіші й, відтак, найсильніші солдати вільного світу.

Ми найкраще за усіх уміємо воювати та найкраще за всіх можемо воювати. Глибину цього факту нам ще слід усвідомити, і подолати невідповідності всього іншого — невідповідність сили нашого фронту і нашого тилу, невідповідність нашої ролі на планеті нашій міці тощо.

Читайте також:
Полтава
Кадровий голод і демографічна криза негативно впливають на стан справ в Україні. Нашу націю продажна Зе-банда прирекла на скніння.
09 липня, 06:01
Полтава
Полтавські «зелені ямщики» досі не взяли під опіку жоден фронтовий підрозділ. Однак «освоювати» міський бюджет вони завжди ладні першими.
02 липня, 06:02
Політика
У роз'єднанні нашого суспільства, у розхитуванні крихкої ситуації в Україні зацікавлений ворог. При чому, як зовнішній, так і внутрішній.
11 червня, 13:44
Опінії
Завдання зовнішнього і внутрішнього ворога — поляризація українців. Не перший раз за минулі сотні років нас послаблюють внутрішні чвари...
04 червня, 13:36
Війна
Військово-політичному керівництву України необхідно негайно переглянути мобілізаційну політику. Подальше зволікання рівноцінне поразці.
03 червня, 07:18
Полтава
Поки «зелені ямщики» з обласного центру продовжують обіцяти допомагати фронтовикам, в інших громадах слова перетворюють на справи.
26 травня, 08:48