Українська нація є становим хребтом ЗСУ

Опінії
08.12.2023, 20:38
Українська нація є становим хребтом ЗСУ
Фото: Facebook

Головна сила будь-якої армії — це розуміння того, як слід воювати. Найзолотіше багатство війська — це здатність дружити із часом.

Народний депутат України VIII скликання

Власне, це знання і вміння досягати в боях цілі у даних історичних умовах. Але ж бувають такі армії, хоч і сильні духом, але без гнучкого технічного інтелекту та оперативної творчості.

Бувають багаті, щедро оснащені складною технікою, проте боязкі, нездатні використати простоту як зброю. А ще бувають народи взагалі без армій, не спроможні народити воїнську культуру — чи через свою дикість, чи через навпаки, старість.

На щастя, ми не такі, і армія у нас не така...

Ми заплатили свою ціну, і по цей бік фронту, що пройшов через усю планету, ми — найвправніші. Українцям і світу варто усвідомити той беззаперечний факт, що ми — найвправніші, найдосвідченіші й, відтак, найсильніші солдати вільного світу.

Ми найкраще за усіх уміємо воювати та найкраще за всіх можемо воювати. Глибину цього факту нам ще слід усвідомити, і подолати невідповідності всього іншого — невідповідність сили нашого фронту і нашого тилу, невідповідність нашої ролі на планеті нашій міці тощо.

Читайте також:
Війна
Якби 2 роки тому Україна не встояла, Захід заплющив би очі на всі злочини російських окупантів. Як ігнорує геноцид уйґурів і палестинців.
22 лютого, 08:27
Війна
Для переважної більшості українців справжня війна почалася 24 лютого 2022 року. Попередній період вони не зважали на бойові дії та окупацію.
02 лютого, 19:18
Полтава
Невдовзі у Гадячі відзначатимуть 175-річний ювілей від дня народження славетної української письменниці Олени Косач. Вона ж — Олена Пчілка.
12 січня, 08:20
Історія
Формат мультикультурного ура-патріотизму, який нам нав'язують, веде до пекла. Там не буде українських традицій, лише пітьма.
25.12.2023, 19:58
Опінії
Як відомо, нині підготовка новобранця перед вирядженням на передову має тривати не менше 3 місяців. Але у нас із цим усе дуже кепсько...
21.12.2023, 20:32
Опінії
Нічого не відбудеться саме собою. Нічого не буде швидко. Нічого не буде без крові, поту, самопожертви, — затямте це нарешті!
03.12.2023, 18:04