Українські активісти-«антикорупціонери» винні в тому , що Захід не дає Україні зброю

ПОЛІТИКА
09 березня, 09:00
Українські активісти-«антикорупціонери» винні в тому , що Захід не дає Україні зброю

Уляна Супрун викрила Шабуніна та інших «антикорупціонерів» на брехні

Супрун зазначає, що своїми діями ці активісти лише підсилювали російську пропаганду, яка велася в західних країнах багато років і закладала недовіру до українців.

Колишня очільниця Міністерства охорони здоровʼя Уляна Супрун вважає, що активісти-антикорупціонери посилювали недовіру західних країн до України, і це сьогодні заважає отримувати озброєння для відсічі рф.

Про це Супрун розповіла в інтервʼю журналістці Юлії Бориско. Вона нагадала, як до війни різні громадські активісти їздили в західні країни та в США, де розказували про корупцію в Україні. Завдяки цьому вони отримували гранти на свою діяльність.

«Наші організації їздили туди (в Вашингтон) і казали: всі корумповані в Україні, треба все змінювати, все - корупція» — нагадує Супрун.

Зокрема, найбільш активними представниками так званого «третього сектору», які їздили в США та отримували гранти, були Віталій Шабунін та очолюваний ним Центр протидії корупції, а також інші організації. Окрім грантів, вони отримували можливість впливати на формування антикорупційних органів — НАБУ, САП, ВАКС.

Супрун зазначає: своїми діями ці активісти лише підсилювали російську пропаганду, яка велася в західних країнах багато років і закладала недовіру до українців.

Тож зрештою така «діяльність» наших антикорупціонерів, на думку ексміністерки, зіграла проти України, коли почалася війна і довелося просити у партнерів зброю та боєприпаси.

«Тоді повномасштабка починається, ті самі люди їдуть у Вашингтон і кажуть: давайте нам все. Їм кажуть, але чекайте - ви найбільш корумпована країна, ви самі нам казали не довіряти вашим урядовцям, а тепер ви хочете, щоб ми їм довіряли?» — каже Супрун.

Також вона нагадала, що «в американських мозкових центрах є повно людей, які закінчили радянські чи російські студії», які інфільтровані у західних світ та несуть російську ідеологію.

Супрун переконана, що партнери не дають Україні зброю з двох причин: через вплив рф і дії самих українських активістів до війни.


 

Читайте також:
Опінії
Посольство США вимагає припинити розслідування кримінального провадження за фактом ухилення солдата Шабуніна від військової служби
18 березня, 15:03
Блоги
Вчорашня трагедія, на мій погляд, повністю на руках професійних громадських активістів та бідось.
07.07.2023, 09:10
Політика
Ірина Фаріон заявила, що проректор ухвалив рішення про її звільнення без висновків комісії через тиск з боку МОН.
16:34
Політика
А як могло бути інакше, якщо корупція в Україні процвітає, а АТ «Укргазвидобування» є флагманом корупції.
16:10
Політика
Тінь радників Єрмака. Хто керує Укрінформом
11:45
Політика
З точки зору здорового європейського глузду ця персона мусить покинути свою посаду.
09:22