Українські біженці хочуть залишитися у Данії

ПОЛІТИКА
28.11.2023, 16:16
Українські біженці хочуть залишитися у Данії
Фото: ТСН

Недалекоглядна політика некомпетентної Зе-влади дає свої невтішні плоди. Наші співвітчизники вирішують заякоритися в Європі.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Копенгаґенським університетом, повідомляє місцеве видання CPH Post. Виявляється, українці втрачають бажання повертатися до України, бачачи, що вдома не відбувається покращення.

Так, половина українських біженців (49,5%) хоче залишитись у Данії навіть після завершення бойових дій. Натомість тільки менше чверті (21%) українців розмірковують над поверненням на батьківщину після війни.

Автори проведеного дослідження з Копенгагенського університету щиро здивовані побачити таку статистику. Проте вони розуміють, що багато хто з українців уже почав нове життя у Данії, «пустивши коріння у суспільстві» на чужині.

«Можна було подумати, що найбільш щасливі ті, хто заряджений енергією та дивиться у майбутнє з оптимізмом, усе ж захочуть повернутися на Україну та взяти участь в її відновленні. З'ясувалося, наші сподівання були передчасними. Зрозуміло, для деяких українців саме так і є.

Але загальна картина наступна: охочі залишитися на тривалий термін досягли значних успіхів у працевлаштуванні та інтеграції у данське суспільство краще за інших. Власне, працездатні та креативні люди не мають бажання повертатися в Україну, вони не бачать там для себе жодних перспектив», — прокоментували своє опитування соціологи.

Читайте також:
Політика
Згідно з замовним опитуванням Офісу президента - 55% українців негативно оцінюють діяльність «слуг урода».
07 червня, 18:15
Політика
Частка українців, які повністю схвалюють діяльність Зеленського, знизилась з 42% до 22%.
04 квітня, 16:05
Політика
Якщо уряд мудрий і дбає про розвиток як великих міст, так і сіл, — ситуація у країні буде стабільною. Але це не про Україну, звісно ж.
03 квітня, 20:20
Політика
А тепер питання - чому ж тоді звільняють Залужного, а не Єрмака?
06 березня, 16:32
Світ
Негативне ставлення московії серед громадян Японії послідовно б'є рекорди другий рік поспіль.
20 січня, 18:22
Економіка
Дані соціологічного дослідження суперечать рекордно низькому офіційному безробіттю, про яке звітує Державна служба зайнятості
18 січня, 16:35