Українські біженці у Фінляндії виготовляють пічки-буржуйки для Херсонщини

СВІТ
15.10.2023, 19:30
Українські біженці у Фінляндії виготовляють пічки-буржуйки для Херсонщини
Фото: Yle Uutiset

На заводах у місті Сало запрацювали цехи, де масово виробляють засоби для опалення житла. Пічки-буржуйки невдовзі передадуть Україні.

Такі відомості з одного із промислових об'єктів корпорації «Stremet» оприлюднив суспільний телерадіомовник Фінляндії YLE. Серед працівників є також і ті, хто мусив тікати від російської воєнної агресії за кордон.

Зазначається, що два заводи у Сало прийняли на роботу українських біженців, яких крім житла забезпечили відповідною зарплатою та соціальним захистом. Із-поміж них — уродженка Херсону Олена Лі, яка по-своєму наближає нашу спільну перемогу.

«Ця робота мене зігріває, бо я думаю про будинок і тішуся, що наша компанія допомагає Україні та українцям. Разом зі мною працюють загалом четверо українців. Гадаю, наш внесок важливий, бо буржуйки поїдуть і на мою рідну Херсонщину», — зазначила біженка.

Також у благодійній акції бере участь корпорація «Metalli Piiroinen», чий директор Кристіан Йоганссон вважає вкрай важливим допомогу Україні. «Ми маємо робити для українців добро, те, що можемо, зокрема нам вдалося виготовити майже 2400 печей», — заявив він.

Цього року обидві корпорації з Сало планують збільшити виробництво до 10 тисяч печей. Гроші для цього збираються у рамках благодійної кампанії, яку спільно з української громадою Фінляндії організували місцеві підприємці.

Читайте також:
Полтава
Чим більше у наших захисників на фронті буде необхідної зброї й техніки, тим рішучіше відбуватиметься деокупація України. Це відомий факт.
04 квітня, 14:57
Полтава
Пристрій для збиття ворожих «пташок» передано фронтовикам 110-ї Окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка.
02 квітня, 06:04
Полтава
Необхідне фронтовикам обладнання виявлятиме та знищуватиме загони ворога на передовій. Тиловики допомагають наближати перемогу.
19 березня, 08:18
Політика
Український народ несе тягар жахливого насильства росії у масштабній агресії, яка триває понад 2 роки. Нині Україна — щит і меч Європи.
14 березня, 19:16
Політика
2 роки тому окупаційно-терористичний контингент РФ підступно напав на Україну. Наслідком чого стала загибель десятків тисяч українців.
26 лютого, 12:36
Війна
«Українці переможуть і витіснять путінські війська — за умови, що ми надамо їм військову, політичну та економічну допомогу».
24 лютого, 12:16