Українські депутати пропонують провести новий Нюрнберзький трибунал

ВІЙНА
15.02.2022, 06:51
Українські депутати пропонують провести новий Нюрнберзький трибунал
Фото: Facebook

На місці призвідників війни, замість однопартійців Адольфа Гітлера, сидітиме кремлівський "бункерний щур" із власним оточенням.

Таку пропозицію на своїй публічній Facebook-сторінці виклав депутат Дніпропетровської обласної ради від партії "Європейська Солідарність" і учасник бойових дій на Сході України Андрій Денисенко.

Опозиційний політик переконує, щоби жити вільно, а не животіти, суверенній Україні потрібна перемога, але аж ніяк не капітуляція на умовах ворога чи наших західних партнерів.

«У Мінську та Нормандії, як і в Мюнхені, до поступок схиляють жертву, а не агресора. Для морального очищення західного світу й запобігання новій великій війні потрібне не умиротворення кровожерного диктатора, а міжнародний трибунал над Путлером і рашизмом. За злочини проти людства і людяності в Чечні, Грузії, Сирії та в Україні», – зазначив Андрій Денисенко.

Фактично, депутат озвучив давно популярну серед української громадськості думку про те, що рано чи пізно кремлівському "бункерному щуру" доведеться відповідати за власні злочини перед Фемідою і міжнародною спільнотою у Гаазі.

Своєю чергою, як раніше інформував "Останній Бастіон", обрані до Верховної Ради повії та візажисти із Зе-команди навпаки вже готуються залишити Україну.

Читайте також:
Опінії
Мая Санду пояснила, за яким принципом розподілятиметься фінансова підтримка місцевим органам влади від Європейського Союзу.
12:28
Політика
Навіщо у Зеленського дискредитують Залужного та Генштаб ЗСУ
02 грудня, 13:35
Опінії
Така поведінка Зеленського та Слуг народу показує, що вони не бажають ніяких реальних змін в управлінні армією.
01 грудня, 18:13
Політика
Залужний був здивований тим, що його не запросили на військову нараду з Зеленським, Сирським та Умєровим.
01 грудня, 14:11
Опінії
В Офісі розуміють, що далі ситуація для них може бути гірша, бо скандали квітнуть, а результатів немає.
04 листопада, 17:21
Світ
Конгрес має розслідувати, як один мільярдер створює державну політику та зовнішню політику для всього світу.
14 вересня, 07:36