Українські депутати пропонують провести новий Нюрнберзький трибунал

ВІЙНА
15.02.2022, 06:51
Українські депутати пропонують провести новий Нюрнберзький трибунал
Фото: Facebook

На місці призвідників війни, замість однопартійців Адольфа Гітлера, сидітиме кремлівський "бункерний щур" із власним оточенням.

Таку пропозицію на своїй публічній Facebook-сторінці виклав депутат Дніпропетровської обласної ради від партії "Європейська Солідарність" і учасник бойових дій на Сході України Андрій Денисенко.

Опозиційний політик переконує, щоби жити вільно, а не животіти, суверенній Україні потрібна перемога, але аж ніяк не капітуляція на умовах ворога чи наших західних партнерів.

«У Мінську та Нормандії, як і в Мюнхені, до поступок схиляють жертву, а не агресора. Для морального очищення західного світу й запобігання новій великій війні потрібне не умиротворення кровожерного диктатора, а міжнародний трибунал над Путлером і рашизмом. За злочини проти людства і людяності в Чечні, Грузії, Сирії та в Україні», – зазначив Андрій Денисенко.

Фактично, депутат озвучив давно популярну серед української громадськості думку про те, що рано чи пізно кремлівському "бункерному щуру" доведеться відповідати за власні злочини перед Фемідою і міжнародною спільнотою у Гаазі.

Своєю чергою, як раніше інформував "Останній Бастіон", обрані до Верховної Ради повії та візажисти із Зе-команди навпаки вже готуються залишити Україну.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Трамп заявив, що його заарештують 21 березня і закликав до протестів у разі цього.
21 березня, 09:16
Світ
Медіакомпанія Трампа знаходиться під федеральним розслідуванням за відмивання грошей, пов’язане з росією.
20 березня, 12:44
Світ
Він закликав американців виходити протестувати
18 березня, 16:38
Політика
Кирило Буданов вручив подяку від ГУР помічниці Миколи Тищенка
06 березня, 11:15
Світ
Підтримувати Україну в її відновленні територіальної цілісності та суверенітету "без залучення американських сил" - в інтересах США.
27 лютого, 20:15
Опінії
Республіканці нарешті вириваються з бульбашки Fox News
14 січня, 13:46