Обрані до Верховної Ради повії та візажисти готуються залишити Україну

ПОЛІТИКА
27 січня, 12:23
Обрані до Верховної Ради повії та візажисти готуються залишити Україну
Фото: Ukrinform

Вітчизняний парламент на 2 тижні йде на карантин у зв'язку з нібито зростанням кількості хворих на коронавірус депутатів.

Таку інформацію з кулуарів Верховної Ради повідомив телеканал "Espreso", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що найвищий державний законодавчий орган проведе одне пленарне засідання 1 лютого, після чого повернеться до роботи тільки з 15 лютого.

Фактично, у найважчі для України дні воєнного шантажу путінського режиму і можливої повномасштабної агресії РФ парламентарі планують лишити свій електорат сам на сам із ворогом.

Зауважимо, що шляхта "Останнього Бастіону" нікуди виїжджати/тікати не збирається, а навпаки закликає свідомих патріотів приєднуватися до нас, заради порятунку Неньки-України.

Наводимо пряму мову редактора Геннадія Сікалова для тих, хто досі вагається:

Ще є вільні посади гранатометників і танкістів, котрі за нагоди ладні дати відсіч зовнішньому агресору і внутрішньому окупанту!

Водночас наближені до "слуг неукраїнського народу" джерела стверджують, що деякі депутати уже навіть збирають валізи з метою виїхати закордон разом із сім'ями, а також встигнути вивезти найцінніше.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що євродепутат із Португалії вимагає від Владіміра Путіна дати Україні спокій і відвести від державної межі війська.

Обрані до Верховної Ради повії та візажисти готуються залишити Україну_1
Читайте також:
Економіка
Грошовиті підприємці та інвестори з країни Сонця, що сходить, побоюються масштабного воєнного вторгнення кремлівської орди в Україну.
08 лютого, 11:59
Полтава
Панічні настрої змушують повірити у що завгодно.
18.03.2020, 10:53
Новини
Роздача масок миттю зібрала кілька десятків осіб.
16.03.2020, 13:38
Політика
Кремлівський бункерний щур продовжить втрачати вплив за межами московії, зокрема на Кавказі, бо війна проти України довела його слабкість.
22 червня, 18:10
Політика
Кабмін вирішив, що безробітних залучатимуть до розбору завалів та будівництва захисних споруд
22 червня, 12:55
Політика
Українська держава потребує ухвалення закону про необхідну самооборону, аби людина, яка захищає себе, – ніколи не сиділа на лаві підсудних.
22 червня, 09:08