Українські гниди вбивають наших захисників прямо у лікарнях

КРИМІНАЛ
19.07.2023, 17:27
Українські гниди вбивають наших захисників прямо у лікарнях
Фото: Afemina

Ніколи такого не було й от це сталося знову. Перевертні у білих халатах ницо вбивають воїнів-Героїв, які пройшли пекло фронту.

Військовослужбовця 95 Окремої десантно-штурмової бригади за позивним "Фізрук" вчора (17.VII.2023) не стало. Він від початку повномасштабного вторгнення служив добровольцем, пройшов низку важких боїв.

За словами побратима, який назвався Костянтином, друг "Фізрук" – досвідчений розвідник, ветеран АТО/ООС і висококласний фахівець у галузі аеророзвідки. Але смерть застала його зовсім не на фронті, а у нашій столиці.

Наведу пряму мову, аби стало зрозуміло, як у далекому від лінії зіткнення з російськими окупантами також вбивають наших захисників: «Мого побратима "Фізрука" (Вадима) вбили на території Київської міської клінічної лікарні №4, Солом'янського району, де проходив лікування.

Чотири години він лежав і вмирав на вулиці, ніхто нічого не зробив, аби йому допомогти! Ми марно закликали працівників лікарні виконати свій обов'язок, але були змушені викликати карету швидкої допомоги, яка їхала з іншого медзакладу!

І тільки тоді Вадима занесли до приміщення той самої лікарні №4, де (увага!) – замість того, щоби покласти у відділ реанімації, прив'язали його до ліжка. За 16 годин було офіційно оголошено, що "Фізрука" застала "раптова смерть"! Як таке могло статися та чому його кинули вмирати?».

Дійсно, а як таке могло статися у відносно мирному Києві? Адже прибула на місце події слідча група також констатувала "раптову смерть" без уточнення, хто її спричинив.

Сподіваюся, що ця трагедія – одинична. Проте знаючи почесну халатність вітчизняних лікарів, стає моторошно від думки, що аж ніяк не одинична, просто ми багато чого не знаємо.

Українські гниди вбивають наших захисників прямо у лікарнях_1
Автор : Анастасія Уразбаєва
Читайте також:
Війна
Фронтові рятівники життів українських воїнів не часто з'являються у пресі, радіо чи телебаченні, хоч їхня праця також надважлива у війні.
10.09.2023, 21:39
Війна
Вітчизняні міністерство оборони та міністерство охорони здоров'я ігнорують проблеми наших захисників, тому на поміч прийшли американці.
05.09.2023, 16:41
Новини
Тримати фізичну дистанцію, більше  спати, правильно харчуватися, вживати вітаміни.
29.11.2020, 11:23
Війна
37-річний уродженець Миколаєва підірвався на невідомому вибуховому пристрої.
14.08.2020, 15:21
Полтава
Центр первинної медико-санітарної допомоги та Підстанція екстреної медичної допомоги Пирятина отримали благодійну поміч.
09.05.2020, 08:56
Новини
Постраждалі госпіталізовані в Дніпровську обласну лікарню ім. Мечникова.
25.12.2019, 14:59