Медична допомога від США рятує зуби нацгвардійців на фронті

ВІЙНА
05.09.2023, 16:41
Медична допомога від США рятує зуби нацгвардійців на фронті

Вітчизняні міністерство оборони та міністерство охорони здоров'я ігнорують проблеми наших захисників, тому на поміч прийшли американці.

Свідченням слугує надання каліфорнійськими благодійниками позаконфесійної церкви "Mosaik" із Лос-Анджелеса пересуваного стоматологічного кабінету.

Про це повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на пресслужбу Південного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України.

Зазначається, що польова виїзна стоматологія для фронтовиків – ініціатива наших захисників, яка рятує усмішки на передовій завдяки, а втілена у життя стараннями небайдужих американців.

Один із засновників благодійної справи – військовослужбовець Сил оборони на псевдо "Лівсі"; він щодня разом зі своєю командою надає бойовим побратимам стоматологічні послуги.

«Нині ми працюємо на Запорізькому напрямку, а у 2014 році я провів декілька місяців на місцях близьких до передової Донецького напрямку. Від початку повномасштабної збройної агресії ми разом із капеланським батальйоном "Маріуполь" вирішили збудувати мобільний стоматологічний кабінет досить високого рівня із сучасним стоматологічним обладнанням. Наша ідея стала реальністю, і якраз у цьому році, наприкінці літа, ми розпочали надавати послуги.

Останні два тижні ми працюємо щоденно. Робота виїзного стоматологічного кабінету є корисною і важливою справою для військовиків. Здорові зуби – це необхідність на передовій. Нацгвардійці надзвичайно вдячні за можливість отримувати якісну медичну допомогу від профільних фахівців там, де як правило, для цього немає ніяких умов, а потреба в лікуванні майже завжди виникає непередбачувано і гостро», – прокоментував ситуацію боєць за позивним "Лівсі".

Між іншим, як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", німецькі вогнеборці передали сучасну спеціальну техніку українським колегам.

Медична допомога від США рятує зуби нацгвардійців на фронті_1
Читайте також:
Війна
Фронтові рятівники життів українських воїнів не часто з'являються у пресі, радіо чи телебаченні, хоч їхня праця також надважлива у війні.
10.09.2023, 21:39
Кримінал
Ніколи такого не було й от це сталося знову. Перевертні у білих халатах ницо вбивають воїнів-Героїв, які пройшли пекло фронту.
19.07.2023, 17:27
Новини
Тримати фізичну дистанцію, більше  спати, правильно харчуватися, вживати вітаміни.
29.11.2020, 11:23
Війна
37-річний уродженець Миколаєва підірвався на невідомому вибуховому пристрої.
14.08.2020, 15:21
Полтава
Центр первинної медико-санітарної допомоги та Підстанція екстреної медичної допомоги Пирятина отримали благодійну поміч.
09.05.2020, 08:56
Новини
Постраждалі госпіталізовані в Дніпровську обласну лікарню ім. Мечникова.
25.12.2019, 14:59