Наші медики – це військова форма добра

ВІЙНА
10 вересня, 21:39
Наші медики – це військова форма добра
Фото: Twitter

Фронтові рятівники життів українських воїнів не часто з'являються у пресі, радіо чи телебаченні, хоч їхня праця також надважлива у війні.

На цьому наполягає військовослужбовець медичної роти однієї з бойових бригад Збройних Сил України пан Андрій Полухін, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

З його слів, без втручання фронтових медиків життя кожного пораненого вояка може добігти завершення ще "на нулі", тому про їхній подвиги під зливою ворожих куль і снарядів варто говорити.

«Півтора року служби, з них більшість – у медроті. Наші бійці платять дорого за наші перемоги. Це потрібно усвідомити та запам'ятати. Це потрібно передати дітям. Наші люди готові жертвувати заради інших. Наші медики – це військова форма добра, милосердя та піклування.

Така служба – іноді забрати когось зі смерті. Перемогти час, біль, крововтрату... і виграти комусь життя. На позиціях буваю і міняю хлопцям турнікети прям на місці, дякуючи дуже небайдужим до того медикам. Господь поруч», – заявив Андрій Полухін.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що фармакологічна мафія курує Командування Медичних сил ЗСУ, заробляючи на крові наших захисників.

Наші медики – це військова форма добра_1
Читайте також:
Війна
Вітчизняні міністерство оборони та міністерство охорони здоров'я ігнорують проблеми наших захисників, тому на поміч прийшли американці.
05 вересня, 16:41
Кримінал
Ніколи такого не було й от це сталося знову. Перевертні у білих халатах ницо вбивають воїнів-Героїв, які пройшли пекло фронту.
19 липня, 17:27
Новини
Тримати фізичну дистанцію, більше  спати, правильно харчуватися, вживати вітаміни.
29.11.2020, 11:23
Війна
37-річний уродженець Миколаєва підірвався на невідомому вибуховому пристрої.
14.08.2020, 15:21
Полтава
Центр первинної медико-санітарної допомоги та Підстанція екстреної медичної допомоги Пирятина отримали благодійну поміч.
09.05.2020, 08:56
Новини
Постраждалі госпіталізовані в Дніпровську обласну лікарню ім. Мечникова.
25.12.2019, 14:59