Українські нацгвардійці випробували «розумну» турель

ВІЙНА
31.10.2023, 12:33
Українські нацгвардійці випробували «розумну» турель

Розроблена вітчизняними інженерами та техніками інновація успішно вражає дрони. Невдовзі диво-зброя має опинитися на передовій.

Відповідний ролик із полігону для випробувань оприлюднила пресслужба Національної гвардії України. Зазначається, бойовий модуль ТГП надана розробниками з компанії «devDroid.tech».

Головною особливістю технічної новації є турель віддаленого управління зброєю із використанням штучного інтелекту для розпізнавання живої сили противника та її знищення. Модуль ТГП дозволить зберегти життя наших захисників і збільшити кількість ворожих втрат.

За словами розробників, їхня зброя нового покоління може захищати опорні пункти від FPV та розвідувальних дронів, прикривати особовий склад і відвертати на себе вогонь противника. Бойовий модуль шукає, виявляє і супроводжує ціль автоматично, за допомогою алгоритмів штучного інтелекту.

«Місія нашої компанії полягає у збереженні життів наших хлопців та навчанні турелей вбивати російських солдатів на українській землі без участі у цьому людини. Ця наша розробка яскраво демонструє, що це можливо», — пояснив Юрій Поріцький, власник компанії «devDroid.tech».

Українські нацгвардійці випробували «розумну» турель_1
Читайте також:
Війна
Новий прем'єр Британії висловив свою позицію щодо використання Україною Storm Shadow для ударів по рф
10 липня, 15:44
Війна
Польща отримає F-35 та Patriot, а Україна старі МіГ-29
09 липня, 10:35
Війна
Омансько-стамбульські домовленості Зе-банди із Кремлем діють. На жаль, від них гинуть як наші захисники, так і цивільні українці.
08 липня, 13:36
Війна
Україна використовуватиме німецьку зброю «відповідно до міжнародного права» для захисту від російських ударів.
31 травня, 15:10
Війна
До нового пакету допомоги ввійшли ракети для Himars, снаряди до артилерії 155 мм і 105 мм калібру та протитанкова зброя
25 травня, 07:25
Війна
Оновлене озброєння вже застосували проти окупантів на Кінбурнській косі.
22 травня, 11:25