Українські нацгвардійці випробували «розумну» турель

ВІЙНА
31.10.2023, 12:33
Українські нацгвардійці випробували «розумну» турель

Розроблена вітчизняними інженерами та техніками інновація успішно вражає дрони. Невдовзі диво-зброя має опинитися на передовій.

Відповідний ролик із полігону для випробувань оприлюднила пресслужба Національної гвардії України. Зазначається, бойовий модуль ТГП надана розробниками з компанії «devDroid.tech».

Головною особливістю технічної новації є турель віддаленого управління зброєю із використанням штучного інтелекту для розпізнавання живої сили противника та її знищення. Модуль ТГП дозволить зберегти життя наших захисників і збільшити кількість ворожих втрат.

За словами розробників, їхня зброя нового покоління може захищати опорні пункти від FPV та розвідувальних дронів, прикривати особовий склад і відвертати на себе вогонь противника. Бойовий модуль шукає, виявляє і супроводжує ціль автоматично, за допомогою алгоритмів штучного інтелекту.

«Місія нашої компанії полягає у збереженні життів наших хлопців та навчанні турелей вбивати російських солдатів на українській землі без участі у цьому людини. Ця наша розробка яскраво демонструє, що це можливо», — пояснив Юрій Поріцький, власник компанії «devDroid.tech».

Українські нацгвардійці випробували «розумну» турель_1
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Туреччина зосереджена на отриманні F-16, а не на програмі F-35
27 лютого, 18:31
Війна
Якщо Конгрес схвалить виділення допомоги Україні, США можуть включити ракети ATACMS в один із перших пакетів військової допомоги
20 лютого, 09:09
Війна
Україна отримує від західних союзників більш далекобійну зброю. Очікуються поставки F-16 з ракетами на 300-500 кілометрів.
05 лютого, 11:44
Війна
Військові аналітики з Китайської народної республіки критикують російську ракету «Кинджал».
17 січня, 16:18
Війна
Уже навесні Москва може розпочати процес закупівлі балістичних ракет короткого радіуса дії в Ірану
04 січня, 17:42
Новини
Цей «сигнал» може свідчити, що американці ще не мають готового рішення по додатковим ракетам для ЗСУ.
04 січня, 15:33