Українські нацгвардійці випробували «розумну» турель

ВІЙНА
31.10.2023, 12:33
Українські нацгвардійці випробували «розумну» турель

Розроблена вітчизняними інженерами та техніками інновація успішно вражає дрони. Невдовзі диво-зброя має опинитися на передовій.

Відповідний ролик із полігону для випробувань оприлюднила пресслужба Національної гвардії України. Зазначається, бойовий модуль ТГП надана розробниками з компанії «devDroid.tech».

Головною особливістю технічної новації є турель віддаленого управління зброєю із використанням штучного інтелекту для розпізнавання живої сили противника та її знищення. Модуль ТГП дозволить зберегти життя наших захисників і збільшити кількість ворожих втрат.

За словами розробників, їхня зброя нового покоління може захищати опорні пункти від FPV та розвідувальних дронів, прикривати особовий склад і відвертати на себе вогонь противника. Бойовий модуль шукає, виявляє і супроводжує ціль автоматично, за допомогою алгоритмів штучного інтелекту.

«Місія нашої компанії полягає у збереженні життів наших хлопців та навчанні турелей вбивати російських солдатів на українській землі без участі у цьому людини. Ця наша розробка яскраво демонструє, що це можливо», — пояснив Юрій Поріцький, власник компанії «devDroid.tech».

Українські нацгвардійці випробували «розумну» турель_1
Читайте також:
Війна
Це одне з найбільших замовлень безпілотників, що фінансуються західним урядом, про яке раніше не повідомлялося офіційно.
12 липня, 20:05
Війна
Про це офіційно можуть оголосити вже наступного тижня.
10 липня, 17:41
Політика
Німеччина домовилася зі США про придбання далекобійних крилатих ракет Tomahawk і їх розміщення на своїй території.
09 липня, 16:05
Світ
П’ять британських підводних човнів класу Astute потребують технічного обслуговування або ремонту.
08 червня, 08:15
Світ
Для самої Японії ця затримка є великим ударом.
24 травня, 16:24
Війна
В'єтнамська армія провела випробування експериментального морського дрона-камікадзе дуже скромних розмірів.
19 травня, 12:21