Українські вболівальники навчили нідерландських співати славнозвісного хіта про Путіна

ПОЛІТИКА
14.06.2021, 19:50
Українські вболівальники навчили нідерландських співати славнозвісного хіта про Путіна
Фото: Чемпіон

Вболівальники співали разом.

Напередодні футбольного матчу Нідерланди – України українські вболівальники навчили своїх нідерландських колег співати легендарний хіт про Владіміра Путіна.

Відповідне відеопідтвердження розмістили на сторінці спортивного сайту “Чемпіон”.

На відео помітно, що голландські любителі футболу у захваті від цієї народної пісеньки.

Нагадаємо, ми раніше повідомляли, що сім років тому з'явився суперхіт про “залізного щура”. Авторами хіта є українські футбольні вболівальники.

Українці вже неодноразово повідомляли Путіну, хто він такий...Але тепер про нього співають ще й народні маси в Голландії. 

Читайте також:
Політика
Доки у тилу громадяни займаються пошуком винних у "розмінуванні Чонгару", на передовій щогодини від ворожих обстрілів гинуть наші захисники.
вчора, 20:45
Політика
Замість плекання української культури, історії та традицій Зе-влада цементує малоросійську резервацію, де панують "трубадури імперії".
вчора, 17:18
Політика
НБУ видав кредит рефінансування банку президента московського ЦСКА. З березня банк отримав від НБУ понад мільярд гривень
вчора, 10:10
Політика
Зачинатель жанру історичний роман в українській літературі був переслідуваний російською імперією, але для земляків він – славетна постать.
09 серпня, 20:34
Політика
Російський бізнес в Україні почувається безпечніше, ніж в Європейському союзі чи США, але влада свідомо замовчує це.
08 серпня, 18:45
Політика
Очевидне для багатьох притомних людей, тобто те, про що неодноразово говорилося і писалося, нарешті почало доходити до широкого загалу.
05 серпня, 19:56