«Путін – х*йло!»: російського «гаранта» в соцмережах привітали словами відомої приспівки

ПОЛІТИКА
08.10.2020, 18:33
«Путін – х*йло!»: російського «гаранта» в соцмережах привітали словами відомої приспівки
Фото: currenttime.tv/a

Приспівку вигадали й уперше виконали вболівальники футбольного клубу «Металіст» у Харкові 30 березня 2014 року на марші з фанами «Шахтаря».

Російського президента Путіна українські користувачі в соцмережах привітали з днем народження словами відомої приспівки футбольних уболівальників.

Про це йдеться на сторінці ПЕРДІЗЕНТ НАРÖТА 2024 у мережі Твіттер.

«Сьогодні у Путіна день народження і, традиційно, на моєму акаунті звучить саме ця крута пісня», – йдеться у твіті.

Як відомо, «Путін – х*йло!» – приспівка, яку вигадали й уперше виконали вболівальники футбольного клубу «Металіст» у Харкові 30 березня 2014 року на спільному марші з фанами «Шахтаря». Унаслідок російської агресії проти України приспівка широко розповсюдилася, отримавши низку обробок і варіацій і стала інтернет-мемом. 

Вислів набув популярності серед противників політики Володимира Путіна як в Україні, так і за її межами, в тому числі й в Росії.

«Путін – х*йло!»: російського «гаранта» в соцмережах привітали словами відомої приспівки_1

Мешканку Москви Олену Козлову 1 липня 2018 року помістили в наркодиспансер після поодинокого пікету на підтримку політв'язнів.

 «Всенародний культурний мем» отримав величезний резонанс у міжнародній пресі й став широко використовуватися не тільки вітчизняними, а й численними закордонними виконавцями, особливо в акціях протесту.

«Пісня про Путіна» згодом поширилась у всіх сферах людського життя: у політиці, релігії, спорті, інформаційній сфері, медіа та народній творчості.

«Путін – х*йло!»: російського «гаранта» в соцмережах привітали словами відомої приспівки_3
Читайте також:
Політика
Географічно українські землі сягають Дону, того самого, де стоїть Ростов. Про це писали античні автори, які стали класиками історіографії...
23 травня, 20:08
Історія
Зброю ще бозна з яких часів піддавали всіляким ритуалам. Уся для того, щоби надати їй магічних властивостей!
04 травня, 18:25
Війна
Наші земляки, котрі прямо зараз боронять Україну у складі вітчизняних Сухопутних військ Збройних Сил, віднині мають власний символ.
14.12.2022, 11:59
Політика
Російські загарбники завжди переписували свою та паплюжити нашу історію, доволі часто прикриваючися благими намірами.
28.11.2022, 07:36
Війна
Будь-які перемовини з агресором – це 100%-ве відкладення розв'язання історичного українсько-російського питання на короткий строк.
16.11.2022, 08:42
Історія
Могилою для московитів буде Україна! Адже Київ Москву хрестив, тому Київ і зобов'язаний її й відспівати, оскільки tertium non datur...
15.09.2022, 07:00