Українським захисникам, які затопили крейсер «Москва», подарували авто

ВІЙНА
23.04.2022, 08:12
Українським захисникам, які затопили крейсер «Москва», подарували авто
Фото: Facebook

Президент Асоціації міжнародних експедиторів України Віктор Берестенко віддав власну іномарку оборонцям наших південних рубежів.

Відповідний ролик з Одеси вітчизняний бізнесмен оприлюднив на своїй особистій Facebook-сторінці, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Новими власниками автомобіля "Dodge Challenger" стали воїни Збройних Сил України, котрі підбили флагманський крейсер Чорноморського флоту росії "Москва".

«Ось такі звичайні хлопці, наші захисники, які відправили клятий корабель для створення нового дому чорноморській флорі та фауні... Як і обіцяв, віддав своє авто. По полю на ній не проїхати, але моральний дух і спрагу до перемоги вона значно підсилює. І таких героїв в нас достатньо, в кожного свій фронт! Віримо в ЗСУ та народ України, робимо все для перемоги», – прокоментував подію Віктор Берестенко.

Між тим, подібні вчинки укотре доводять, що українці – справжня європейська нація, згуртований народ, який віддасть останнє ближньому, але ніколи не поступиться ворогам.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", днями родині полеглого оборонця Маріуполя подарували житло на Львівщині.

Читайте також:
Війна
Багатоцільовий дволанковий всюдихід на гусеничній тязі "Витязь" російського окупаційно-терористичного контингенту перетворено на попіл.
02 лютого, 17:01
Війна
Поки окупанти збираються з силами та намагаються малими групами промацувати нашу оборону, українські захисники зводять їх плани нанівець.
30 січня, 06:51
Історія
У бою за станцію Крути народився міф про українських студентів. Їх нібито послав на смерть сам Михайло Грушевський захищати свою владу.
29 січня, 09:23
Війна
Окупаційно-терористичний контингент ресурсної федерації московії не припиняє спроб загарбати весь Донбас, але отримує гідну відсіч.
26 січня, 06:59
Війна
Східний фронт цілодобово палає від бойових дій, в яких безславно гинуть росіяни, штурмуючи "м'ясними хвилями" позиції наших захисників.
22 січня, 18:00
Війна
Гелікоптерні з'єднання Сил оборони України щодня нівелюють спроби російського окупаційного контингенту просунутися вглиб країни.
18 січня, 07:01