Українським захисникам, які затопили крейсер «Москва», подарували авто

ВІЙНА
23 квітня, 08:12
Українським захисникам, які затопили крейсер «Москва», подарували авто
Фото: Facebook

Президент Асоціації міжнародних експедиторів України Віктор Берестенко віддав власну іномарку оборонцям наших південних рубежів.

Відповідний ролик з Одеси вітчизняний бізнесмен оприлюднив на своїй особистій Facebook-сторінці, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Новими власниками автомобіля "Dodge Challenger" стали воїни Збройних Сил України, котрі підбили флагманський крейсер Чорноморського флоту росії "Москва".

«Ось такі звичайні хлопці, наші захисники, які відправили клятий корабель для створення нового дому чорноморській флорі та фауні... Як і обіцяв, віддав своє авто. По полю на ній не проїхати, але моральний дух і спрагу до перемоги вона значно підсилює. І таких героїв в нас достатньо, в кожного свій фронт! Віримо в ЗСУ та народ України, робимо все для перемоги», – прокоментував подію Віктор Берестенко.

Між тим, подібні вчинки укотре доводять, що українці – справжня європейська нація, згуртований народ, який віддасть останнє ближньому, але ніколи не поступиться ворогам.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", днями родині полеглого оборонця Маріуполя подарували житло на Львівщині.

Читайте також:
Війна
Бійці бригади «Чорних запорожців» збили ворожий штурмовик Су-25 на Донеччині
18 червня, 12:45
Війна
В акваторії Чорного моря уражений буксир Чорноморського флоту “васілій бех”
17 червня, 11:45
Війна
Одещину обстрілюють ракетами з тимчасово окупованого Криму
14 червня, 16:55
Війна
Бойовика ПВК "Вагнера" Володимира Анданова було знищено під Харковом
07 червня, 10:35
Війна
ССО ЗС України та артилеристи 92 ОМБр вполювали велику «рибу».
04 червня, 14:45