Родині полеглого оборонця Маріуполя подарували житло на Львівщині

ВІЙНА
22 квітня, 07:59
Родині полеглого оборонця Маріуполя подарували житло на Львівщині

У сім'ї Героя України – незламного захисника приазовської фортеці Ігоря Дашка – віднині є своя кватира у новобудові.

Такі відомості оприлюднили на публічній Facebook-сторінці Державної прикордонної служби, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що нове житло – це символічна подяка будівельної компанії для рідні полеглого 9 квітня смертю хоробрих у Маріуполі українського воїна.

«У Львові родина Героя-прикордонника отримала "у подарунок" нове помешкання. Так, будівельна організація подякувала уродженцю Львівщини, який понад 10 років присвятив службі на західному кордоні. Він загинув у бою з окупантами в Маріуполі. Важко поранений прикордонник підірвав себе гранатою, щоби не потрапити в полон та не дати ворогу захопити радіостанцію. Сім'я Ігоря підписала договір і отримала ключі від квартири. Також забудовник планує зробити дизайнерський ремонт нового помешкання», – прокоментували подію у пресслужбі ДПСУ.

Своєю чергою, вдова Героя України Ігоря Дашка Ольга і донька Марія висловили вдячність усім, хто долучився до такого благодійного кроку.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що матері та дружини захисників Маріуполя звернулися до Президента України, наполягаючи на деблокаді міста.

Герой України – прикордонник Ігор Дашко (1977-2022)
Герой України – прикордонник Ігор Дашко (1977-2022)
Читайте також:
Опінії
Воєнне літо у розпалі. По нашій, відносно тихій ділянці фронту – обстріли.
25 червня, 20:23
Політика
Українська держава потребує ухвалення закону про необхідну самооборону, аби людина, яка захищає себе, – ніколи не сиділа на лаві підсудних.
22 червня, 09:08
Опінії
Нині українське військо у центрі уваги. Тому що сьогодні армія – це головна частина українського суспільства та запорука нашої Перемоги!
19 травня, 20:34
Опінії
Прості думки: війна змушує зрозуміти, що ти насправді любиш і цінуєш свою країну. Саме країну, а не державу!
02 травня, 17:40
Війна
Ми пролітаємо місто за містом, село за селом, денні та нічні переїзди. Перед нами широченні степові простори.
01 травня, 18:00
Війна
Проголошення та освячення у Софійському соборі Києва провів Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній.
20 квітня, 18:24