Родині полеглого оборонця Маріуполя подарували житло на Львівщині

ВІЙНА
22.04.2022, 07:59
Родині полеглого оборонця Маріуполя подарували житло на Львівщині

У сім'ї Героя України – незламного захисника приазовської фортеці Ігоря Дашка – віднині є своя кватира у новобудові.

Такі відомості оприлюднили на публічній Facebook-сторінці Державної прикордонної служби, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що нове житло – це символічна подяка будівельної компанії для рідні полеглого 9 квітня смертю хоробрих у Маріуполі українського воїна.

«У Львові родина Героя-прикордонника отримала "у подарунок" нове помешкання. Так, будівельна організація подякувала уродженцю Львівщини, який понад 10 років присвятив службі на західному кордоні. Він загинув у бою з окупантами в Маріуполі. Важко поранений прикордонник підірвав себе гранатою, щоби не потрапити в полон та не дати ворогу захопити радіостанцію. Сім'я Ігоря підписала договір і отримала ключі від квартири. Також забудовник планує зробити дизайнерський ремонт нового помешкання», – прокоментували подію у пресслужбі ДПСУ.

Своєю чергою, вдова Героя України Ігоря Дашка Ольга і донька Марія висловили вдячність усім, хто долучився до такого благодійного кроку.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що матері та дружини захисників Маріуполя звернулися до Президента України, наполягаючи на деблокаді міста.

Герой України – прикордонник Ігор Дашко (1977-2022)
Герой України – прикордонник Ігор Дашко (1977-2022)
Читайте також:
Опінії
Про консервативне прочитання капіталу... Долаймо зашкарублі колоніальні «норми», стереотипи взаємин та регуляції!
12 квітня, 13:41
Опінії
Кінострічка про 10 років війни за Незалежність України в особі незламного воїна-правосекторівця. Він був ідеалістом, лідером, людиною...
07 березня, 13:36
Війна
Якби 2 роки тому Україна не встояла, Захід заплющив би очі на всі злочини російських окупантів. Як ігнорує геноцид уйґурів і палестинців.
22 лютого, 08:27
Війна
Для переважної більшості українців справжня війна почалася 24 лютого 2022 року. Попередній період вони не зважали на бойові дії та окупацію.
02 лютого, 19:18
Полтава
Невдовзі у Гадячі відзначатимуть 175-річний ювілей від дня народження славетної української письменниці Олени Косач. Вона ж — Олена Пчілка.
12 січня, 08:20
Історія
Формат мультикультурного ура-патріотизму, який нам нав'язують, веде до пекла. Там не буде українських традицій, лише пітьма.
25.12.2023, 19:58