Україну врятують політичні самогубці, а не рейтингозалежні блазні

Опінії
03.05.2024, 13:54
Україну врятують політичні самогубці, а не рейтингозалежні блазні
Фото: Facebook

Спостереження за кількома болісно-скандальними темами наводить на тужливий висновок: ми не дорослішаємо. Україна переповнена інфантилами.

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Попри те, що війна, що очевидні наслідки окупації (присутності ворожих нам смислів), що кричущі просто паралелі із початком XX століття, що красномовніше нікуди — що таке владна команда... Українці лишаються в наївному анабіозі (більшість).

Із парадоксального — жодні російські звірства не дали щеплення проти будь-якого російського-совєцького. Ждунів досі валом, колаборантуру-агентуру мінімізують зі спритністю лінивця, навіть вербалізовані патріоти стають на захист символів і ідеологічних об'єктів окупанта.

Арка ярма в Києві — доказ. І на зауваження «Може досить тупити?» йде образа: «...А що ти пропонуєш? А як краще? А хто кращий, розумніший, ефективніший?» і так далі.

Тут в кількох інтерв'ю Валерій Пекар висловив думку, що «країну врятують політичні самогубці, котрі погодяться взяти владу з однією метою — зробити максимум непопулярних, але критично важливих справ. Погоджуюся.

Звісно, що їх проклянуть, виженуть, але ці люди врятують державність і майбутнє цього бідового суспільства. Питання: а яким бачите Ви реалістичний сценарій (вихід із критичної ситуації — прим. ред.) інтенсивної терапії України?

Реалістичний, це значить без епічно-пригодницького-політ-фентезі про «військова хунта імені дідо Авґусто», «зовнішнє управління Вашинґтонсько-Брюссельского обкому» і «хлопці прийдуть — порядок наведуть». Треба щось значуще у наших умовах.

Читайте також:
Опінії
Вітчизняні владні «шарікови» продовжують перекладати розв'язання складних проблем суспільства на «магічні» застосунки.
10 лютого, 17:07
Опінії
Або історія однієї гучної фотографії із Залужним.
08 лютого, 10:07
Життя
Страх перед ідіотами: виклик сучасному суспільству.
06 лютого, 11:44
Життя
Чи готовий ти взяти відповідальність за свій вибір?
04 лютого, 15:34
Життя
Ставити складні питання, — це якраз основна робота викладача. Особливо у галузі вищої (академічної) освіти, яка загинається в Україні.
04 лютого, 07:13
Політика
Чи будуть штрафувати суддів за неповагу до українців, змушених годинами чекати на судові засідання, та роками на судові рішення?
01 лютого, 19:17