Україну врятують політичні самогубці, а не рейтингозалежні блазні

Опінії
03 травня, 13:54
Україну врятують політичні самогубці, а не рейтингозалежні блазні
Фото: Facebook

Спостереження за кількома болісно-скандальними темами наводить на тужливий висновок: ми не дорослішаємо. Україна переповнена інфантилами.

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Попри те, що війна, що очевидні наслідки окупації (присутності ворожих нам смислів), що кричущі просто паралелі із початком XX століття, що красномовніше нікуди — що таке владна команда... Українці лишаються в наївному анабіозі (більшість).

Із парадоксального — жодні російські звірства не дали щеплення проти будь-якого російського-совєцького. Ждунів досі валом, колаборантуру-агентуру мінімізують зі спритністю лінивця, навіть вербалізовані патріоти стають на захист символів і ідеологічних об'єктів окупанта.

Арка ярма в Києві — доказ. І на зауваження «Може досить тупити?» йде образа: «...А що ти пропонуєш? А як краще? А хто кращий, розумніший, ефективніший?» і так далі.

Тут в кількох інтерв'ю Валерій Пекар висловив думку, що «країну врятують політичні самогубці, котрі погодяться взяти владу з однією метою — зробити максимум непопулярних, але критично важливих справ. Погоджуюся.

Звісно, що їх проклянуть, виженуть, але ці люди врятують державність і майбутнє цього бідового суспільства. Питання: а яким бачите Ви реалістичний сценарій (вихід із критичної ситуації — прим. ред.) інтенсивної терапії України?

Реалістичний, це значить без епічно-пригодницького-політ-фентезі про «військова хунта імені дідо Авґусто», «зовнішнє управління Вашинґтонсько-Брюссельского обкому» і «хлопці прийдуть — порядок наведуть». Треба щось значуще у наших умовах.

Читайте також:
Опінії
Загальна ситуація дійсно дуже погана, й по багатьох напрямках погіршуватиметься. Владі ж на ментальний стан українців як завжди байдуже.
21 липня, 13:00
Політика
Система освіти, що дійшла до нас, — породження Модерну, розрахована на атомізовану людину. Нинішня проблема: повернути цікавість у пізнання.
19 липня, 20:35
Полтава
Інша справа — щира благодійна діяльність громад області. Так, мешканці Градизька згуртувалися заради підтримки Сил оборони України.
17 липня, 06:10
Світ
На 11-му році воєнної агресії РФ проти України громадяни наших держав-партнерів почали толерантніше ставитися до ворога. Москві це на руку.
15 липня, 19:22
Опінії
У нас відсутній власний (національно спрямований) інформаційний простір. Дерусифікація фасадно здійснюється новітніми хунвейбінами.
12 липня, 07:17
Полтава
За п'ять місяців банки сплатили 16,5 млрд грн податку на прибуток, що в 1,6 раза більше, ніж торік.
09 липня, 17:05