«Укроборонпром» пообіцяв підкорити Місяць

20.09.2021, 07:59
«Укроборонпром» пообіцяв підкорити Місяць
Фото: Діалог.UA

Наступного 2022 року синьо-жовтий стяг України відправлять на єдиний природний супутник планети Землі.

Відповідну заяву оприлюднила пресслужба на сайті Державного концерну "УкрОборонПром", інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що такими діями наша країна повертає собі статус одного з лідерів у вивченні космосу і міжгалактичного простору.

Станом на цю мить відомо: синьо-жовтий прапор, який надрукують на 3D-принтері з вітчизняного екотитану, на місячну поверхню доставить спільна місія українсько-британської компанії "Spacebit".

«Цей політ є першою місією на супутник Землі за участю України. Ми отримаємо можливість доторкнутись до майбутнього та спостерігати, як продукція нашого підприємства допомагає підкорювати космос. Насамперед на Місяць відправлять обладнання для дослідження ґрунту, випробування технології відбору зразків, збирання інформації про теплові властивості та магнітне поле тощо», – прокоментувала ситуацію представниця "Укроборонпрому" Ольга Руденко.

Також у державному концерні пояснили, що за планом увесь вказаний вантаж має висадитися у великому кратері Lacus Mortis, а пізніше – у темній плямі Oceanus Procellarum.

Вітчизняні вимірювачі збиратимуть дані про радіацію, а окрема камера зніматиме те, що відбувається на просторах Місяця і показуватиме відео у прямому етері.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", NASA шукає добровольців для імітації польоту на Марс; охочих поки немає.

Читайте також:
Старт відбудеться в рамках місії Transporter 3
13 січня, 11:52
2021-й у космічній індустрії запам’ятається багатьом як рік, коли відразу три приватні компанії відправили туристів у космос
06 січня, 19:50
Це має статися 6 січня 2022 року
03 січня, 20:53
Урядовці посилаються на міркування національної безпеки.
30.12.2021, 15:25
Ця робота послідовно проводилась роками й вдалося не тільки відстояти свої позиції, а й розширитись
28.12.2021, 15:17
Він стане першим за останні 10 років вітчизняним апаратом дистанційного зондування Землі
24.12.2021, 16:21