«Укрзалізниця» та арабські шейхи спільно розвиватимуть Миколаївський порт

06 березня, 15:26
«Укрзалізниця» та арабські шейхи спільно розвиватимуть Миколаївський порт

Катарська корпорація "QTerminals" домовилася з "Укрзалізницею" співпрацювати у рамках концесії спеціалізованого морського порту "Ольвія".

Посередником у багатомільйонній двосторонній угоді виступило вітчизняне міністерство інфраструктури, відзвітували на сайті відомства.

Зазначається, що співробітництво арабських шейхів і державного монополіста залізничного транспорту спрямоване на покращення якості послуг перевезень в обласному центрі Миколаївщини.

«Компанія "QTerminals" відома тим, що успішно управляє найбільшим торговим портом Катару — "Хамад" вартістю понад 7 мільярдів доларів. У межах нашої концесії обидві сторони-підписанти співпрацюватимуть задля здійснення безперешкодних і регулярних залізничних перевезень на території міста Миколаїв і подальшого їх розвитку», — прокоментував ситуацію профільний міністр Владислав Криклій.

Однак при цьому вітчизняний урядовець не вказав, чи отримає міський бюджет додаткові фінансові надходження від такого співробітництва.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", реформована "Укрзалізниця" у ХХІ сторіччі продовжує возити українців у вагонах неначе худобу.

Читайте також:
Упродовж 24-30 квітня на території Полтавської області спостерігатиметься погіршення погодних умов.
24 квітня, 07:01
Починаючи з 1 квітня 2021 року осіб, які не мають громадянства РФ, впускатимуть до окупованого Кримського півострова за новими правилами.
12 квітня, 13:04
Дружині очільника харківської СБУ подарували 1,4 мільйона гривень: з’явилася його декларація
05 квітня, 14:05
Миколаївські підприємці вигнали поліцію, що хотіла закрити ринок
05 квітня, 10:25
166 дерев вирубали уздовж дороги Мала Рублівка – Рунівщина на Полтавщині.
01 квітня, 14:50
У Бердичеві житомирський слідчий вдарив інспекторку поліції
02 березня, 12:25