Уродженець Полтавщини Олег Рябець — на щиті

15 січня, 12:23
Уродженець Полтавщини Олег Рябець — на щиті

Жителі Кобеляк провели в останню путь свого незламного земляка. Церемонія прощання із захисником Олегом Рябцем відбулася 14 січня.

Такі невтішні відомості оприлюднила пресслужба Кобеляцької міської ради. Зазначається, що військовослужбовець Збройних Сил України поліг смертю хоробрих під час виконання бойового завдання 7 січня на Східному фронті.

Траурна колона під спущеними до долу синьо-жовтими прапорами пройшла від будинку по вулиці Молодіжній, що у селі Лівобережна Сокілка, до центрального кладовища. Участь у жалобній процесії за полеглим захисником узяло майже все село.

«Олег Андрійович Рябець (1994-2024) народився на околиці Кобеляк, проживав у Лівобережній Сокілці. Закінчив Василівську школу, потім навчався у Дніпропетровському професійному будівельному ліцеї. Після 24 лютого 2022 року одним із перших став до лав ЗСУ, був головним сержантом десантно-штурмових військ. Мужній, хоробрий та відданий військовій справі, за що і був нагороджений відзнакою командира оперативно-тактичного угрупування «Лиман» та медаллю «За знищення ворога».

На превеликий жаль, наш земляк під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Синьківка Куп'янського району на Харківщині. Вся Кобеляцька громада розподіляє біль непоправної втрати й висловлює співчуття батькам, брату, сестрі, доньці та всім рідним і близьким загиблого. Слава воїну ЗСУ, який віддав своє життя за те, щоби над нами було мирним і блакитним небом», — повідомили у міськраді.

Своєю чергою, інформаційна агенція «Останній Бастіон» висловлює щирі співчуття родині полеглого захисника. Вічна шана і світла пам'ять Герою!

Некролог