Уряд Естонії не видаватиме Україні біженців для мобілізації — прем'єр-міністр Каллас

ПОЛІТИКА
15 січня, 06:00
Уряд Естонії не видаватиме Україні біженців для мобілізації — прем'єр-міністр Каллас
Фото: Twitter

Балтійське турнé «найвеличнішого лідора» поступово дає свої плоди. Тільки не такі, на які розраховували в Офісі Президента на Банковій.

Про це свідчить заява чинного прем'єр-міністра Естонської республіки пані Каї Каллас, повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон». Вона пояснила, що видача на вимогу Зе-влади українських чоловіків мобілізаційного віку суперечить законодавству балтійської держави.

За твердженням пані Каллас, відповідне питання було обговорено на тижні безпосередньо з Володимиром Зеленським, коли він навідався до Таллінна. Розуміючи вимоги свого vis-à-vis, довелося йому ввічливо відмовити у видачі українців на батьківщину.

«Так, ми обговорювали тему українських біженців, а точніше українських чоловіків мобілізаційного віку. Президент Зеленський зазначив, що є люди, які перебувають на передовій, а є ті, хто платить податки, щоби мати можливість фінансувати солдатів, що перебувають на полі бою. Проте я виключила можливість видачі українців, бо вони перебувають під нашим захистом», — зазначила Кая Каллас.

Водночас естонська прем'єрка не уточнила, якою була реакція «найвеличнішого лідора», котрий мусить брати на себе відповідальність за події у країні, де він нібито є головою держави. Певно, на зворотному шляху до Києва Зеленський шпетив свою команду «слуг».

Крім того, медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати, що Україна балансує на межі. Бо самолюбний преЗедент, який мислить безладно, як і говорить без написаного сценарію, — керує дорослими, тож готуймося до паралічу держави!

Читайте також:
Світ
У той час, поки найбільша за розмірами країна Південної Америки йде під воду, влада переслідує опозицію. Ліві сили націлені на узурпацію.
10 травня, 12:31
Опінії
У нашій поразці будемо винні лише ми. Завдяки партнерам у нас є шанс її уникнути хоча б частково.
13 квітня, 07:39
Економіка
Через перебування при владі слуг олігархів, Україна прямує на зустріч бетонній стіні. Швидкість максимальна, «гірше точно не буде»...
31.12.2023, 08:48
Позиція
Полтавський апеляційний суд переглядав резонансний вирок Зіньківського районного суду.
06.11.2023, 16:05
Політика
Перед приїздом Президента України до США іноземні журналісти розворушили кубло крадіїв на Банковій.
19.09.2023, 18:13
Політика
Як саме провести волевиявлення, коли 20% теренів окуповано Росією, а понад 5 мільйонів українців втекли за кордон, – американці не кажуть.
25.08.2023, 17:57