Уряд Ізраїля свідомо збрехав про «обезголовлених немовлят»

СВІТ
07.12.2023, 19:41
Уряд Ізраїля свідомо збрехав про «обезголовлених немовлят»
Фото: The Gray Zone

Проігнорувавши дані іноземних розвідок про напад ХАМАС 7 жовтня сіоністи взялися за відому їм практику. Брехати, брехати і ще раз брехати.

Такі відомості в інтерв'ю для американського видання The Gray Zone заявив єврейський громадський діяч та журналіст Макс Блюменталь. Він стверджує, що режим Біньяміна Нетаньягу використав атаку терористів для етнічних чисток у Палестині.

Зі слів Блюменталя, який раніше співпрацював із ЦАХАЛ, влада Ізраїля проєктує власну хворобливу культуру зґвалтувань на палестинців. Усе це для того, щоби виправдати свої воєнні злочини, на які західні партнери Тель-Авіва закривають очі.

«Від обезголовлених немовлят до людських ембріонів, нібито вирваних у вагітних матерів 7 жовтня Йоссі Ландау з організації «ZAKA» розкручує огидну брехню. Байден і Блінкен повторили його брехню. Тепер він каже, що тих, хто не вірить в його байки, слід убити. Чи це і є демократія та свобода слова, за яку ми боремося?», — слушно запитує Макс Блюменталь.

Окремо журналіст додає, що радикальну сіоністську організацію «ZAKA» заснував серійний ґвалтівник, відомий як Джеффрі «Хареді» Епштейн. Саме ця структура, що пропагує ненависть до всього неюдейського всередині панівної ізраїльської партії «Лікуд», відповідальна за деякі з найнепристойніших фальсифікацій злочинів після 7 жовтня.

«Коли ми дивимося на продуковані ізраїльською пропагандою відео, то стає зрозумілим, що нас дурять. Натомість, коли у мережі з'являються ролики палестинців із Ґази, сіоністський режим звинувачує у поширенні фейків. Але саме відео від пересічних жителів знекровленого сектору чітко висвітлюють цілеспрямовану ізраїльську бійню дітей у Ґазі.

Ми повинні запитати себе, що ми можемо зробити, щоби зупинити цей геноцид? Ізраїль вигадує історії про масові зґвалтування 7 жовтня, щоби виправдати та відвернути увагу від свого навмисного, прорахованого масового вбивства найкращих та найрозумніших палестинських жінок. Це робиться за мовчазного потурання Америки та Європи», — пояснює ситуацію Макс Блюбменталь.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що сіоністи нічим не відрізняються від рашистів. І у тих, і в інших панує дикунська ненависть до сусідів, які не хочуть ставати варварами.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Попри кількісну перевагу озброєному до зубів ворогу все ж бракує власного «гарматного м'яса». Тому московити відловлюють українців.
26 лютого, 21:41
Війна
Показове судилище у дусі сталінського СССР відбулося напередодні на Донеччині. Захисникам України винесено обвинувачувальні вироки.
09 лютого, 12:36
Політика
Як відомо, лише у борні волелюбний нарід еволюціонує у націю. Нині, крім українців, на цей шлях стає і корінне тюркське населення Уралу.
28 січня, 07:50
Війна
У південних областях сили ППО працювали майже 11 годин
01 січня, 10:28
Війна
Молоду жінку на ім'я Яна Суворова вже продемонстрували російські пропагандисти. Чи катували українку окупанти — наразі невідомо.
02.11.2023, 15:31