Уряд Ізраїля свідомо збрехав про «обезголовлених немовлят»

СВІТ
07.12.2023, 19:41
Уряд Ізраїля свідомо збрехав про «обезголовлених немовлят»
Фото: The Gray Zone

Проігнорувавши дані іноземних розвідок про напад ХАМАС 7 жовтня сіоністи взялися за відому їм практику. Брехати, брехати і ще раз брехати.

Такі відомості в інтерв'ю для американського видання The Gray Zone заявив єврейський громадський діяч та журналіст Макс Блюменталь. Він стверджує, що режим Біньяміна Нетаньягу використав атаку терористів для етнічних чисток у Палестині.

Зі слів Блюменталя, який раніше співпрацював із ЦАХАЛ, влада Ізраїля проєктує власну хворобливу культуру зґвалтувань на палестинців. Усе це для того, щоби виправдати свої воєнні злочини, на які західні партнери Тель-Авіва закривають очі.

«Від обезголовлених немовлят до людських ембріонів, нібито вирваних у вагітних матерів 7 жовтня Йоссі Ландау з організації «ZAKA» розкручує огидну брехню. Байден і Блінкен повторили його брехню. Тепер він каже, що тих, хто не вірить в його байки, слід убити. Чи це і є демократія та свобода слова, за яку ми боремося?», — слушно запитує Макс Блюменталь.

Окремо журналіст додає, що радикальну сіоністську організацію «ZAKA» заснував серійний ґвалтівник, відомий як Джеффрі «Хареді» Епштейн. Саме ця структура, що пропагує ненависть до всього неюдейського всередині панівної ізраїльської партії «Лікуд», відповідальна за деякі з найнепристойніших фальсифікацій злочинів після 7 жовтня.

«Коли ми дивимося на продуковані ізраїльською пропагандою відео, то стає зрозумілим, що нас дурять. Натомість, коли у мережі з'являються ролики палестинців із Ґази, сіоністський режим звинувачує у поширенні фейків. Але саме відео від пересічних жителів знекровленого сектору чітко висвітлюють цілеспрямовану ізраїльську бійню дітей у Ґазі.

Ми повинні запитати себе, що ми можемо зробити, щоби зупинити цей геноцид? Ізраїль вигадує історії про масові зґвалтування 7 жовтня, щоби виправдати та відвернути увагу від свого навмисного, прорахованого масового вбивства найкращих та найрозумніших палестинських жінок. Це робиться за мовчазного потурання Америки та Європи», — пояснює ситуацію Макс Блюбменталь.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що сіоністи нічим не відрізняються від рашистів. І у тих, і в інших панує дикунська ненависть до сусідів, які не хочуть ставати варварами.

Читайте також:
Світ
Вашинґтонські «яструби миру» вимагають від України не ескалювати конфлікт, а самі допомагають коїти масову різанину. Ізраїль їм важливіший.
12 червня, 12:36
Політика
Польські політики та «фермери» оперативно відповіли на провокацію. Все, що змогли, так це знову перекрили кордон з Україною.
07 червня, 06:07
Світ
Прем'єр-міністр державного утворення Ізраїль, як і його приятель путін, лютує. Обидва відкидають усі звинувачення у воєнних злочинах.
22 травня, 19:25
Опінії
На жаль, ворожа пропаганда використовує будь-які теракти на Московії як привід для співчуття. І західне суспільство їй у цьому підігрує...
28 квітня, 18:30
Війна
Московити продовжують чинити психологічний тиск і здійснювати терор на українців Півдня та Сходу. Ворог прагне тотальної деморалізації.
28 березня, 20:25
Війна
Незалежно від того, хто і як голосував від серпня 1991 року у прикордонних регіонах України, винні у смертях наших громадян лише росіяни.
20 березня, 06:01