Уряд Латвії передасть захисникам України 20 конфіскованих автівок

СВІТ
01.11.2023, 14:15
Уряд Латвії передасть захисникам України 20 конфіскованих автівок
Фото: TV.Net Latvija

Відібрані у нетверезих латвійських водіїв транспортні засоби послужать ЗСУ. Відповідну ініціативу Міністерства фінансів підтримав уряд.

Таку інформацію з Риги оприлюднив телеканал TV.Net Latvija. Зазначається, що два десятки конфіскованих автомобілів, марки яких не уточнюється, невдовзі вирушать із Латвії до України.

Вже деякий час латвійський уряд передає Україні, зокрема і фронтовим підрозділам Сил оборони, автомобілі, відібрані у водіїв, спійманих у стані сильного сп'яніння. 31 жовтня уряд балтійської республіки вирішив безоплатно відправити ще 20 одиниць загальною ринковою вартістю близько €56 тисяч.

Як сказано у підготовленому латвійським мінфіном документі, ці автівки вирушать до: Полтавської 1-ї міської лікарні, медичного центру у Харкові, Херсонської міської військової адміністрації та інших організацій області. 

Нагадаємо, що з осені минулого року у Латвії за керування автомобілем у стані сильного алкогольного сп'яніння одним із покарань визначено конфіскацію транспортного засобу. Цьогоріч у лютому парламент балтійської республіки вирішив, що такі автомобілі можна безоплатно передавати Україні.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Будинок із дворівневими квартирами споруджено за сучасним дизайном у Нехворощі. Він стане оселею для втікачів від російських загарбників.
11 лютого, 14:53
Полтава
Поки чиновники у Києві розкрадають гроші платників податків, у регіонах діє цілком протилежна ситуація. Люди активно допомагають захисникам.
12 січня, 12:31
Війна
Бувають часи, коли історичні суперечки двох сусідніх народів тьмяніють на тлі великої війни, що загрожує знищенням цілому континенту.
18.09.2023, 16:42
Політика
Гроші на відбудову, санкції проти агресора, заборона російських рупорів пропаганди, – все це і не тільки демонструє українолюбство Європи.
12.07.2023, 20:18
Новини
67-а ОМБр виконує завдання на Бахмутському напрямку. Від наявності БПЛА напряму залежить успішність виконання бойових завдань
16.03.2023, 14:05
Полтава
У будинку полтавського борця сталася пожежа: він потребує допомоги
10.03.2023, 09:43