Уряд Латвії передасть захисникам України 20 конфіскованих автівок

СВІТ
01.11.2023, 14:15
Уряд Латвії передасть захисникам України 20 конфіскованих автівок
Фото: TV.Net Latvija

Відібрані у нетверезих латвійських водіїв транспортні засоби послужать ЗСУ. Відповідну ініціативу Міністерства фінансів підтримав уряд.

Таку інформацію з Риги оприлюднив телеканал TV.Net Latvija. Зазначається, що два десятки конфіскованих автомобілів, марки яких не уточнюється, невдовзі вирушать із Латвії до України.

Вже деякий час латвійський уряд передає Україні, зокрема і фронтовим підрозділам Сил оборони, автомобілі, відібрані у водіїв, спійманих у стані сильного сп'яніння. 31 жовтня уряд балтійської республіки вирішив безоплатно відправити ще 20 одиниць загальною ринковою вартістю близько €56 тисяч.

Як сказано у підготовленому латвійським мінфіном документі, ці автівки вирушать до: Полтавської 1-ї міської лікарні, медичного центру у Харкові, Херсонської міської військової адміністрації та інших організацій області. 

Нагадаємо, що з осені минулого року у Латвії за керування автомобілем у стані сильного алкогольного сп'яніння одним із покарань визначено конфіскацію транспортного засобу. Цьогоріч у лютому парламент балтійської республіки вирішив, що такі автомобілі можна безоплатно передавати Україні.

Читайте також:
Полтава
Захисники України отримають необхідне обладнання для ефективного нищення ворога. Полтавський край забезпечить озброєнням.
вчора, 06:07
Полтава
Поки полтавські «зелені ямщики» задорого купують амуніцію коштом платників податків, в області діє інша схема. Люди вкладаються у перемогу.
18 червня, 06:01
Полтава
Невеликі за кількістю населення громади Полтавщини показують приклад владі обласного центру. «Зелені ямщики» воліють не помічати війну.
12 червня, 21:41
Полтава
Захисники 58-ї Окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського воюють в одній із гарячих точок. Їм допомагають тиловики.
30 травня, 21:46
Полтава
Для наших фронтовиків украй важливо відчувати постійну підтримку тилу. Якщо здамося ми — воїни втратять мотивацію та будуть зневірені.
19 травня, 08:48
Полтава
Громада міста Ляйнфельден-Ехтердінґен чим може допомагає Україні. Днями із Німеччини приїхав важливий для пожежників транспортний засіб.
10 травня, 19:24