Уряд Пакистану закликав захистити палестинців від ізраїльського терору

СВІТ
27 квітня, 10:27
Уряд Пакистану закликав захистити палестинців від ізраїльського терору
Фото: People's Daily

Останні тривожні події на Західному березі річки Йордан свідчать про недотримання Ізраїлем прав людини та демократичних свобод.

Про це йдеться в офіційній заяві міністерства закордонних справ Пакистану до урядів країн-членів Організації об'єднаних націй.

В Ісламабаді закликають міжнародну спільноту відмовитися від потурання ізраїльської окупації Палестини й притягти Тель-Авів до відповідальності.

«Нас серйозно непокоїть ситуація на окупованих палестинських територіях. Палестинський народ опинився у безвиході через репресії з боку Ізраїлю. Налякані люди змушені переховуватися від переслідувань через свою віру. Ізраїль здійснює незаконні арешти невинних палестинців і провадить довільні обмеження, посилаючися ніби на пандемію коронавірусу, а насправді застосовує терор проти мусульман», – зазначають у МЗС Пакистану.

Пресслужба дипломатичного відомства ісламської республіки закликала ООН розслідувати порушення фундаментальних прав людини, систематично здійснювані ізраїльськими силовиками проти палестинців під час священного місяця Рамадан.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у мусульманському храмі у Хевроні побудували ліфт виключно для євреїв.

вибір редакції
Читайте також:
Законний уряд Ємену занепокоєний безпорадністю міжнародної спільноти перед хуситами, яким усіляко допомагає Іран.
30 листопада, 14:25
Вихідці з Юдиного коліна продовжують утискати права і свободи непокірних палестинців, зокрема й сфері релігії.
29 листопада, 09:44
Турецький вертоліт в останній момент ухилився від ПТУРу
22 листопада, 16:19
9 бійців іранського Корпусу вартових ісламської революції загинули у бою з морськими котиками США неподалік іракської Басри.
22 листопада, 16:01
Міністри новосформованого уряду Держави Ізраїль продовжують окупаційному політку своїх попередників на теренах Палестини.
03 листопада, 12:07
Жителі єменського регіону Аль-Абдія опинилися у вкрай скрутному становищі через безперебійний наступ повстанців-хуситів.
29 жовтня, 09:07