Уряд Ердогана порушує конституційне право турків на свободу слова, — рішення суду

СВІТ
03 квітня, 12:23
Уряд Ердогана порушує конституційне право турків на свободу слова, — рішення суду
Фото: Al Monitor

Вищий адміністративний суд Туреччини постановив, що влада цензурує діяльність медіа новими положеннями про акредитацію журналістів.

Таку інформацію оприлюднило незалежне видання "Balkans Insight", посилаючися на текст відповідного судового рішення.

Фактично, йдеться про самовільне скасування чиновниками прес-карток тих репортерів, які вважаються недружніми до чинної турецької влади.

«Вказані дії Державної ради Республіки, яка є найвищим адміністративно-правовим органом у країні, свідчать про цензурування незалежних медіаресурсів, суперечачи конституційному праву громадян на свободу слова. Керуючися гіперболізованими уявленнями щодо підтримки громадського порядку і національної безпеки, урядовці не зважають на фаховість окремих репортерів і професійну гідність незалежної журналістики», — йдеться у рішенні слуг Феміди.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що турецький уряд торік взявся за регулювання діяльності засобів масової інформації.

Читайте також:
Дума проголосувала за законопроєкт, який дає право «Роскомнадзору» частково або повністю обмежувати доступ до “ресурсів-порушників”.
22.12.2020, 22:17
Користувачам радять бути пильними й заводити "ліві" облікові записи.
20.12.2020, 16:51
За задумом авторів законопроєкту, саме Нацрада з питань телебачення і радіомовлення має регулювати та контролювати увесь медіаринок.
14.07.2020, 15:41
Фракція партії "Слуга народу" відклала розгляд скандальної законодавчої ініціативи про ЗМІ до 1 липня поточного року.
19.06.2020, 13:57