Уряд США говорив з Маском щодо використання Starlink в Україні

СВІТ
19.02.2023, 12:52
Ілон Маск
Ілон Маск

"Я не можу поділитися жодними розмовами, які ми вели, окрім того, що ми мали розмови", - Ентоні Блінкен

Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що американський уряд мав розмови з власником компанії SpaceX Ілоном Маском про використання супутникового інтернету Starlink в Україні.

Уряд США говорив з Маском щодо використання Starlink в Україні_1

Як інформує медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на Reuters

Відповідаючи на запитання, чи просили США Маска не обмежувати використання можливостей Starlink українськими військовими, Блінкен сказав: "Я не можу відповісти на це запитання. Я не можу поділитися жодними розмовами, які ми вели, окрім того, що ми мали розмови". 

Читайте також:
Світ
Член Палати представників Конгресу США Тед Лью заявив, що повні матеріали справи Епштейна доводять: Трамп ґвалтував дітей.
14:47
Світ
США виступають проти участі України в літньому саміті НАТО в Анкарі, — Politico.
09:40
Світ
Вашингтон зосередив сили біля Ірану і готує жорсткий сценарій нападу на суверенну державу.
вчора, 17:29
Світ
Ім’я Еммануїла Гріншпуна з’явилося в архівах Epstein Library поруч із Net Element
вчора, 17:05
Світ
Літургії в соборі Святого Петра перекладатимуть 60 мовами в реальному часі.
вчора, 15:17
Світ
17 лютого прем’єр-міністр Марк Карні на пресконференції в Монреалі офіційно представив нову Промислову оборонну стратегію Канади.
вчора, 11:46