Уряд США визнав свою поразку в Афґанській війні

СВІТ
16 серпня, 09:48
Уряд США визнав свою поразку в Афґанській війні
Фото: bastion.tv

Адміністрація американського президента — демократа Джозефа Байдена — заявила про прорахунки в ситуації на території Афґаністану.

Про це в інтерв'ю провідному ліволіберальному мовнику країни "CNN" заявив державний секретар США Ентоні Блінкен, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, розгромна поразка афґанських збройних сил і швидка капітуляція уряду Ашрафа Ґані стали справжнім шоком для Білого дому, адже ще місяць тому там вважали, що офіційний Кабул зможе протриматися у війні з талібами хоча б до кінця поточного року.

«Сили безпеки Афґаністану проявили нездатність захистити свою країну. Це стало очевидним набагато раніше, ніж ми припускали. Крім того, у зв'язку з оточенням Кабула військами талібів, я вважаю неправомірним порівнювати евакуацію американців звідти з тим, що діялося у В'єтнамі в останні дні війни там. Я вас запевняю, це аж ніяк не Сайгон», — висловив загальну позицію американської влади Ентоні Блінкен.

Держсекретар переконаний, головна відмінність полягає у тому, що війська США прибули до Афґаністану 20 років тому для вирішення тільки однієї задачі — знищення кубла міжнародного тероризму, — яка нібито успішно вирішена.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що наперекір середньовічним законам Шаріату, які запроваджують таліби, вони зуміли завоювати чимало прихильників на більшій частині Афґаністану.

Вгорі Сайгон 1975-го, знизу Кабул 2021-го. Між світлинами 46 років, на обох посольство США
Вгорі Сайгон 1975-го, знизу Кабул 2021-го. Між світлинами 46 років, на обох посольство США
Читайте також:
46-й американський президент прямо заявив кремлівському "бункерному щуру", якою буде доля РФ у разі подальшого вторгнення до України.
11:02
Союзники з Північноатлантичного альянсу вкрай налякані російськими військами на кордоні з Україною.
вчора, 16:41
Російсько-українська війна, пандемія Covid 19, Олександр Мамай поширює російські наративи
06 грудня, 21:33
"Від нас у Конгресі залежить, чи будемо ми з Україною"
06 грудня, 12:16
Гелікоптери UH-1H-II обійдуться на загальну суму 38 539 378 доларів
05 грудня, 11:52
Путін вважає розпад СРСР однією з найбільших геополітичних трагедій.
02 грудня, 16:10