Уряд Ємену готується домовлятися про мир із хуситами

СВІТ
23 травня, 08:20
Уряд Ємену готується домовлятися про мир із хуситами
Фото: SABA

Міжнародно визнана влада найбіднішої арабської країни оголосила про домовленості до річниці об'єднання. Іранські маріонетки поки мовчать.

Про це з тимчасової єменської столиці Таїз повідомило видання Asharq News. Зазначається, що президентська керівна рада держави визначила чотири принципи миру із повстанцями-хуситами, які розпочали війну 10 років тому.

Голова вказаного державного органу виконавчої влади Рашад Мухаммед аль-Алімі переконаний, що невдовзі вдасться встановити сталий мир в Ємені. Цього потребує населення, яке голодує та немає доступу до ліків і води через тривалі бойові дії.

Єменський уряд поспішає домовитися із хуситами поки їхній іранський сюзерен перебуває внутрішній політичній кризі після смерті «тегеранського м'ясника», президента Ібрагіма Раїсі. У процес перемовин, зокрема, залучена Саудівська Арабія.

«Наші принципи в першу чергу передбачають дотримання національних і регіональних норм та міжнародних рекомендацій відповідно до резолюції Ради безпеки ООН #2216 щодо єменської кризи. Це стосується не заподіяння шкоди правовому та політичному статусу Ємену, забезпечення того, щоби будь-який мирний процес вважався інклюзивним і захищеним регіональними й міжнародними гарантіями, а також відкритість для посередницьких зусиль з метою полегшення страждань громадян», — заявив Рашад Мухаммед аль-Алімі.

Однак медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати про те, що не можна дозволити азійським деспотіям запанувати у світі. Протистояння умовно колективного Заходу зі згуртованим Сходом поставить людство на межу існування.

Читайте також:
Світ
Вірменія визнала Палестину як незалежну і суверенну державу.
вчора, 11:47
Новини
Президент США заявив, що не очікує підписання угоди про припинення вогню у Секторі Гази в найближчому майбутньому.
14 червня, 10:26
Світ
Ізраїльський режим спорудив у пустелі спеціальну катівню для підозрюваних у тероризмі жителів Ґази. До них застосовують нацистські тортури.
11 червня, 12:35
Новини
Всі мусульманські країни повинні об'єднатися заради спільної мети. Вона полягає у «розв'язанні остаточного питання з ізраїльським режимом».
31 травня, 08:29
Світ
Чим довше триває воєнна операція у Ґазі, тим більше з'являється правди про наміри сіоністів. Винищення палестинців планувалося давно.
27 травня, 12:34
Світ
Відомий американський єврей, який заснував соціальну мережу «Facebook», активно залучений у війну за Ґазу. Він співпрацює із ЦАХАЛ і МОССАД.
21 травня, 12:27