Не можна дозволити азійським деспотіям запанувати у світі — німецький парламентар Кізеветтер

ПОЛІТИКА
01 січня, 07:01
Не можна дозволити азійським деспотіям запанувати у світі — німецький парламентар Кізеветтер
Фото: Bild

Комуністичний Китай об'єднав навколо себе найнебезпечніші держави. Іран, Північна Корея та росія вже руйнують міжнародний порядок.

Про це в інтерв'ю для впливового німецького видання Bild заявив народний депутат чинного складу Бундестаґу Родерих Кізеветтер. Парламентар стверджує, що протистояння умовно колективного Заходу зі згуртованим Сходом — «альянсом автократій» — поставить людство на межу існування.

Він переконаний, що «це буде кінець нашого світу, яким ми його знаємо». Адже блок таких країн, як КНР, РФ, Іран та КНДР «уже провадить гібридну війну проти Європи та системи цінностей, усталених десятиліттями», зокрема атакуючи Україну та Ізраїль.

«Передусім росія свідомо розділяє ЄС і НАТО, дестабілізує наші суспільства. Москва використовує дезінформацію, енергію, біженців, продовольство, саботаж і шпигунство як зброю проти нас. Існує високий ризик того, що війна наблизиться до Німеччини. Якщо ж росія продовжить досягати успіху в Україні, вона відчує себе сильнішою і, як було оголошено, продовжить війну проти Молдови та країн Балтії», — висловився Родерих Кізеветтер.

При цьому опозиційний депутат Бундестаґу зазначає, що головна загроза для західного світу продукується не в Москві, але у Пекіні. Саме комуністичному Китаю належить головна роль у дестабілізації планетарного масштабу руками своїх маріонеток.

«Китаю потрібно просто почекати, доки Захід не буде виснажений росією в Європі та терористичними угрупованнями Ірану на Близькому Сході, перш ніж нападати на Тайвань. А війна КНР проти Тайваню стане повною економічною катастрофою для Німеччини. Повертаючись до теми війни в Україні, я наполягаю, що Європа мусить посилити надання допомоги Києву та постачати необхідне озброєння.

Альянс [Пекіна, Москви, Тегерану та Пхеньяну — прим. ред.] має ефективний поділ тягаря, спільну мету та загальну стратегію щодо усунення міжнародного порядку, заснованого на правилах, та заміни його законом найсильнішого. Це буде кінець нашого світу, яким ми його знаємо. Найбільша загроза походить від нашої власної нездатності об'єднатися та протистояти цьому альянсу», — резюмує німецький парламентар.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати про те, як до тепер нейтральна південноазійська республіка Бгарат (Індія) вирішила стати на бік агресора. У Москви з'явився черговий новий союзник.

Читайте також:
Світ
Гельсинкі закликає інші західні столиці утриматися від накидання Києву свого досвіду. Нинішня ситуація суттєво різниться від подій 1940-х.
12:56
Економіка
Комуністичний Китай першим здійснив хід конем, не сподіваючись на милість США. Новому-старому господарю Білого дому доведеться відповідати.
06 грудня, 07:19
Економіка
Новий-старий президент США серйозно налаштований боротися із засиллям КНР у світі. Проте як досвідчений бізнесмен здатен вигідно домовитися.
21 листопада, 14:45
Політика
Найгіршою зрадою є заклик не західних партнерів, а самих українців до українців замирюватися з агресором. Але перемовин не буде, це ілюзія.
19 листопада, 19:22
Політика
На берегах Потомака от-от вирішиться подальша доля планети. Прикро, що президентські перегони у США настільки доклалися до агресії РФ.
04 листопада, 14:52
Опінії
Сеул продовжить надавати Києву гуманітарну й обмежену фінансову допомогу. Натомість військової техніки та снарядів поки чекати не варто.
01 листопада, 21:45