В Австралії створюють штучний інтелект на основі людських нейронів

СВІТ
21.04.2023, 20:33
В Австралії створюють штучний інтелект на основі людських нейронів
Фото: TechCrunch

Біоінженери зі стартапу "Cortical Labs" у місті Мельбурн взялися за впровадження радикальної ініціативи загальною вартістю $10 мільйонів.

Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на міжнародне науково-популярне видання "TechCrunch".

З'ясувалося, що австралійські дослідники створюють штучний інтелект на базі справжніх людських нейронів, який належить до так званого "органоїдного інтелекту".

Науковці використовують кластери вирощених у лабораторії нейронів зі стовбурових клітин людини, а потім формують штучний мозок, підключаючи його до операційної системи.

Експерти вважають, така технологія – можливе майбутнє штучного інтелекту, бо людські нейрони працюють набагато краще за будь-яку цифрову модель, оскільки самопрограмуються і потребують набагато меншого споживання енергії.

А проте, "Останній Бастіон" звертається до читачів згадати про те, що у США створюють систему спостереження за допомогою штучного інтелекту.

Читайте також:
Світ
Поки неповторна у своєму роді технологічна новинка не готова до участі у боях. Але у разі потреби її обіцяють неодмінно застосувати.
05 травня, 21:07
Життя
Американська компанія Aptera Motors випустить спеціальну версію триколісного електрокара. Транспортний засіб працює на сонячній енергії.
30 квітня, 06:00
Життя
Українська команда вперше взяла участь у технологічному хакатоні для підлітків Teens in AI, і одразу здобула перемогу.
27 квітня, 08:27
Політика
Інженери заявляють, що їм вдалося створити найдосконалішу у світі безпілотну розвідувальну систему у своєму класі.
03 квітня, 15:35
Війна
СГ дрон DJI Agras T30 перебуває на озброєнні ЗСУ. Він може бути озброєний кулеметом ПКМ 7,62x54mmR і гранатометом Bullspike-AT.
26 січня, 11:45
Життя
Лідером списку інновацій, за версією впливового наукового журналу, — ліки проти ожиріння на базі пептиду GLP-1. Йдеться про «Ozempic».
20.12.2023, 06:00