В Австралії створюють штучний інтелект на основі людських нейронів

СВІТ
21 квітня, 20:33
В Австралії створюють штучний інтелект на основі людських нейронів
Фото: TechCrunch

Біоінженери зі стартапу "Cortical Labs" у місті Мельбурн взялися за впровадження радикальної ініціативи загальною вартістю $10 мільйонів.

Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на міжнародне науково-популярне видання "TechCrunch".

З'ясувалося, що австралійські дослідники створюють штучний інтелект на базі справжніх людських нейронів, який належить до так званого "органоїдного інтелекту".

Науковці використовують кластери вирощених у лабораторії нейронів зі стовбурових клітин людини, а потім формують штучний мозок, підключаючи його до операційної системи.

Експерти вважають, така технологія – можливе майбутнє штучного інтелекту, бо людські нейрони працюють набагато краще за будь-яку цифрову модель, оскільки самопрограмуються і потребують набагато меншого споживання енергії.

А проте, "Останній Бастіон" звертається до читачів згадати про те, що у США створюють систему спостереження за допомогою штучного інтелекту.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Майбутнє, яке раніше вважалося науковою фантастикою, нарешті стало дійсністю і країна висхідного Сонця доводить це на практиці.
08 вересня, 18:16
Життя
Це має потенціал не тільки покращити виявлення генетичних захворювань, але й змінити наше розуміння генетичного різноманіття нашого виду
08 серпня, 14:22
Політика
Унікальне протимінне взуття під назвою "Павук" розпочали випускати у цехах Українського ресорного центру на Харківщині.
30 липня, 20:07
Світ
Небесний простір від Каспійського моря до моря Егейського тепер під надійним і міцним турецьким куполом із назвою "HAKİM".
20 червня, 20:27
Історія
У лютому 1974 року Ілону Маску не було і трьох років, а у Запорізькому машинобудівному інституті вже презентують інноваційну розробку.
17 лютого, 20:13
Війна
Широкомасштабне російське вторгнення змусило розвиватися шаленими темпами не тільки українське вояцтво, а й промисловість з інноваціями.
09 січня, 22:03