В Еквадорі запровадили надзвичайний стан

КРИМІНАЛ
10 серпня, 18:25
В Еквадорі запровадили надзвичайний стан
Фото: New York Post

Причиною такого радикального кроку чинної влади стало привселюдне вбивство кандидата у президента країни Фернандо Вільявісенсіо.

Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на незалежну еквадорську групу з моніторингу кримінальних зведень "Emergencias Ec".

З'ясувалося, що відповідальність за вбивство відомого опозиційного політика під час зустрічі з виборцями взяли на себе члени незаконного збройного угруповання "Los Lobos".

У зв'язку з розстрілом Фернандо Вільявісенсіо еквадорський президент Ґійєрмо Лассо запровадив надзвичайний стан строком на 60 діб; виїзд за кордон громадян суттєво обмежено.

«Це нечуваний злочин, який має на меті розхитати ситуацію у країні. Тому згідно із законом на всій території нашої Республіки оголошено мобілізацію збройних сил. У зв'язку з трагедією президент Лассо також оголосив 3-денну жалобу», – повідомили у канцелярії голови південноамериканської держави.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам про те, що проросійський ватажок донецьких терористів Денис Пушилін зібрався отаборитися у Бразилії.

Читайте також:
Кримінал
«Найдемократичніша країна» Європи вкотре стала на бік агресора. Полеглим героям України плюнули на могили фінські слуги Феміди.
08 грудня, 12:43
Світ
Криваве вбивство сталося напередодні в окупованому Ізраїлем місті Дженін. Смерть палестинських дітей потрапило на камери спостереження.
30 листопада, 10:01
Війна
32 знищені приватні садиби, сотні наляканих цивільних і, на щастя, жодного вбитого. Такі наслідки вчорашнього ракетного нападу по Запоріжжю.
22 листопада, 16:43
Світ
70 цивільних осіб загинули від авіаудару, здійсненого літаками ЦАХАЛ по шпиталю у місті Хан-Юніс. Кількість поранених — понад 300.
20 листопада, 11:08
Світ
Сіоністський режим Біньяміна Нетаньягу не обмежився геноцидом мусульман у Ґазі. У Тель-Авіві згадали про Західний берег річки Йордан.
17 листопада, 12:45
Світ
Вказану тактику найчастіше використовують лише Тель-Авів і Москва. А ще вони є окупантами, що чинять геноцид волелюбних народів.
15 листопада, 12:03