В Естонії пропагують вбитого терориста Фоміна-«Татарского»

КРИМІНАЛ
14.04.2023, 17:12
В Естонії пропагують вбитого терориста Фоміна-«Татарского»

Невідомі правопорушники взялися поширювати заборонені в Європі кровожерливі наративи Кремля у вигляді яскравих графіті.

Про це свідчать фотодокази, оприлюднені Естонською громадською телерадіомовною компанією "ERR", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

У Нарві на місці, де раніше стояв пам'ятник совєтському танку Т-34, нанесли гучну цитату Максима Фоміна (відомого під псевдонімом "Владлєн Татарскій" – прим. ред.), яку він вимовив торік восени у Кремлі.

Міська поліція та спеціальні служби Естонії поклали відповідальність за вказане правопорушення на представників російськомовної громади, що десятиліттями паразитує на тілі маленької балтійської республіки.

«У нас заборонено підтримувати чи виправдовувати війну, промовами чи символікою. Поліція на це реагуватиме оперативно. Подібним публічним написам, в яких також може висловлюватися зневага до незалежності Естонії чи боротьби українців за свою свободу, – немає місця у вільній демократичній країні», – прокоментував ситуацію начальник відділу поліції Нарви пан Індрек Пюві.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що 2 квітня у Санкт-Петербурзі підірвали російського пропагандиста Максима Фоміна, виконавців атентату затримала ФСБ РФ.

В Естонії пропагують вбитого терориста Фоміна-«Татарского»_1
Читайте також:
Війна
Епоха «стратегічної невизначеності» у ядерному стримуванні остаточно відходить у минуле.
25 квітня, 18:46
Війна
Польща підняла авіацію.
24 квітня, 18:09
Політика
Міністр оборони ФРН Борис Пісторіус представив нову оборонну стратегію, у якій росія офіційно названа головною загрозою.
24 квітня, 13:47
Війна
У четвер литовський парламент затвердив створення військового полігону «Капчямістіс» у Лаздійському районі.
23 квітня, 19:10
Політика
Це пов’язано із загрозою шпигунства з боку росії та Китаю.
16 квітня, 17:20
Війна
Швеція готується до того, що росія може в будь-який момент випробувати НАТО, окупувавши острів у Балтійському морі.
16 квітня, 11:48