Кремль може використати вбивство Татарського для посилення цензури в рф, - ISW

ВІЙНА
03.04.2023, 08:38
Кремль може використати вбивство Татарського для посилення цензури в рф, - ISW

Ця атака також може бути спробою влади залякати інших блогерів, пов'язаних із ПВК "Вагнера".

Кремль може використати вбивство "військора" Владлена Татарського, щоб посилити цензуру в російському суспільстві.

Про це повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон" з посиланням на звіт ISW.

На думку аналітиків ISW, з цими ж цілями у березні 2023 року ФСБ проводила рейди у барах Москви та Санкт-Петербурга, розпочаті на підставі звинувачень у тому, що особи у цих барах надають фінансову допомогу ЗСУ та залучають неповнолітніх до "антигромадських дій".

Тоді кремлівський бункерний щур владімір путін дав вказівку ФСБ посилити контррозвідувальні заходи та припинити поширення проукраїнської ідеології. Можливо, це гучне вбивство відлякає людей від відвідування подібних заходів. Ця атака також може бути спробою влади залякати інших блогерів, пов'язаних із ПВК "Вагнера".

Ключові висновки аналітиків ISW:

  • Окупаційні війська рф продовжували обмежені атаки по лінії Сватове-Кремінна.
  • Окупанти продовжували наступ на Бахмут та його околиці. російські окупаційні війська, ймовірно, захопили завод АЗОМ на півночі Бахмута, 2 квітня ЗСУ завдали ракетного удару по заводу.
  • Українські військові завдали удару HIMARS по залізничному депо у Мелітополі Запорізької області, що стало третім ударом по місту за останній тиждень.
  • Міністерство оборони Великобританії оцінило, що значна частина з 200 тисяч втрат росії в Україні пов'язана з поганою дисципліною та навчанням поза бойовими діями, зокрема через надмірне вживання алкоголю.

Карти боїв ISW:

Кремль може використати вбивство Татарського для посилення цензури в рф, - ISW_1
Кремль може використати вбивство Татарського для посилення цензури в рф, - ISW_3
Кремль може використати вбивство Татарського для посилення цензури в рф, - ISW_5
Кремль може використати вбивство Татарського для посилення цензури в рф, - ISW_7
Кремль може використати вбивство Татарського для посилення цензури в рф, - ISW_9
Кремль може використати вбивство Татарського для посилення цензури в рф, - ISW_11

Нагадаємо, що вчора, 2 квітня, у російському Санкт-Петербурзі стався вибух в одному з кафе.

Попередньо внаслідок вибуху загинув російський пропагандист Владлен Татарський.

Вбивство пропагандиста Владлена Татарського в барі Пригожина, ймовірно, є частиною ескалації внутрішніх конфліктів у росії за участю ПВК "Вагнера".

Вбивство російського "військкора" може бути попередженням Пригожину, який почав все частіше ставити під сумнів основні тези Кремля про війну в Україні та почав зазіхати на пост Президента рф.

Схоже, що вбивство Татарського навмисно інсценували у приміщенні, яке належить Пригожину. Деякі російські політологи припускали, що й сам очільник ПВК "Вагнера" мав бути присутнім на заході, хоча підтвердження цього припущення немає.

Біографія та поведінка "військкора" мають схожість з Пригожиним, оскільки обидва стали видними ультранаціоналістичними фігурами після того, як були ув'язнені і отримали помилування.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Попри відстріл ворожих Су-34, інтенсивність застосування цих фронтових бомбардувальників із функцією винищувача не зменшилася. Все навпаки
12:04
Політика
Після 20 місяців провокацій і поступок Угорщина погодилася на вступ Швеції до Північноатлантичного альянсу. РФ закрили вихід на Захід.
01 березня, 08:27
Економіка
Необхідно організувати досить представницькі майданчики для розмови. Вдихнути життя в інституцію омбудсмана із захисту прав підприємців.
29 лютого, 20:28
Війна
В українського війська снарядний голод. Для того, щоби продовжувати стріляти з великокаліберних знарядь, — потрібні боєприпаси.
29 лютого, 08:23
Опінії
Перемога України, швидше за все, відбудеться вже за президента Стефанчука, а не за президента Зеленського.
28 лютого, 11:46
Політика
Відповідь на питання вас здивує. Однак спершу слід пройтися по матчастині, а саме — підходах системно-рефлексивного управління.
25 лютого, 08:42