В Ірані силовики затримують етнічних азербайджанців

СВІТ
29.07.2021, 09:44
В Ірані силовики затримують етнічних азербайджанців
Фото: Al Arabiya

На території провінцій Хузестан, Ілам, Лурестан і Ісфаґан тривають масові арешти невдоволених режимом аятол громадян, серед них є жінки.

Затриманих учасників стихійних протестів змушують писати зізнання у "спробі повалення влади", поінформували в Асоціації з прав азербайджанської національної меншини Ірану (перс. نهاد حقوق بشری آذربایجانیها در ایران).

Відомо, що силовики першочергово відправляють на допити у відділки етнічних азербайджанців — із 23 по 28 липня їх затримано понад 20 людей, особи яких встановлюються.

Їм намагаються інкримінувати "участь у несанкціонованих масових демонстраціях", "порушення норм правопорядку", "влаштування вуличних безладів" і "непокору правоохоронцям".

«Станом на тепер більшість затриманих азербайджанців до початку судового розгляду справ відпустили під особисте зобов'язання. Долею інших уже займаються наші адвокати. Ми засуджуємо відверто репресивні заходи влади Ірану проти своїх громадян і вимагаємо від застосування невмотивованої сили перейти до мирного діалоґу», — йдеться у заяві Асоціації з прав азербайджанської національної меншини Ірану.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями етнічне азербайджанське населення Ісламської Республіки Іран підтримало тисячі мітинґарів з інших реґіонів країни.

В Ірані силовики затримують етнічних азербайджанців_1
Читайте також:
Анкара не збирається терпіти терористичну загрозу, а тому вимагає від Москви та Вашинґтона виконати свої зобов'язання щодо Сирії.
12 січня, 08:26
10-річний воєнний конфлікт на території Ємену вкрай негативно позначився на природному ландшафті та екології цілого регіону.
04 січня, 07:59
Лідер палестинського народу Магмуд Аббас провів робочу зустріч із заступником державного секретаря США Єелом Лембертом.
22.12.2021, 14:00
Законний уряд Ємену занепокоєний безпорадністю міжнародної спільноти перед хуситами, яким усіляко допомагає Іран.
30.11.2021, 14:25
Вихідці з Юдиного коліна продовжують утискати права і свободи непокірних палестинців, зокрема й сфері релігії.
29.11.2021, 09:44
Турецький вертоліт в останній момент ухилився від ПТУРу
22.11.2021, 16:19