В Італії заявили, що 80% російської гуманітарки в їх країну – це непотріб

СВІТ
26 березня, 19:50
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: enigma.ua

«Допомогу» привезли високопостовлені російські військові, які тепер вільно можуть пересуватися поруч з базами НАТО.

У певних колах Італії з'явилися побоювання, що велика частина гуманітарної допомоги від Росії – малокорисна, а прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте прийняв її лише для того, щоб зміцнити свої відносини з президентом РФ Володимиром Путіним.

Про це високопоставлене джерело повідомило газеті La Stampa.

Так, за словами джерела, Росія керується далеко не лише гуманітарними мотивами, а реалізує власні політичні і дипломатичні інтереси.

«Путін побачив в коронавірусі можливість закріпитися на італійській політичній сцені й італійський прем'єр не посоромився підтримки в цій нелегкій кризі, прийнявши все це для закріплення чудових особистих відносин з політичною стороною Москви», – пишуть в газеті.

Також наголошується, що 80% російських поставок «абсолютно даремні або малокорисні» в боротьбі Італії з COVID-19 і є лише виправданням.

Наводиться наступний аргумент: Росія прислала країні обладнання для дезінфекції територій і іншу схожу спецтехніку, у той час як Китай – медичні маски і апарати ШВЛ.

Великі побоювання є і щодо прибулих для допомоги в Італію фахівців з РФ. Проблема, на думку газети, полягає в тому, що вони не лікарі, а військові, а операцію координує міністерство оборони Росії, а не міністерство охорони здоров'я. Всі ці люди з високими званнями вільно можуть пересуватися по території країни, і поруч з базами НАТО.

Як відомо, після телефонної розмови Путіна і Конте, Росія в кінці минулого тижня направила в Італію дев'ять транспортних літаків з гуманітарною допомогою і близько сотні військових фахівців.

Пізніше Кремль заявив, що допомога, яку Росія надає Італії для боротьби з коронавірусом, «не є частиною спроби отримати підтримку Риму для зняття санкцій ЄС».

Читайте також:
Лавки кольору крові («La Panchina Rossa»), присвячують в Італії жінкам, жертвам насильства.
26 червня, 16:47
Мер Венеції звернувся до мешканців, щоб вони залишалися вдома, позакривали вікна за допомогою вологих ганчірок.
16 травня, 11:20
У місті Мессіна на острові Сицилія відбувся масовий похорон одного з очільників місцевого мафіозного клану.
15 квітня, 14:30
Мафіозні структури Італії можуть використати пандемію COVID-19 і нову економічну кризу для посилення власних позицій.
31 березня, 11:15
«Куди ви плететеся з цими собаками, у них що, нетримання?»
26 березня, 16:11
За останні 24 години в Італії від коронавірусу загинули 627 осіб.
20 березня, 22:05