В Ізраїлі мережа закладів McDonald's безоплатно годуватиме бійців ЦАХАЛ

ЕКОНОМІКА
22.10.2023, 12:45
В Ізраїлі мережа закладів McDonald's безоплатно годуватиме бійців ЦАХАЛ
Фото: Google

Натомість нині нічого подібного щось не чути від українських біг-мак бізнесменів. Хоча торік корпорація активно передавала їжу ЗСУ.

У Туреччині, Лівані, Йорданії та Єґипті сталася серія нападів із підпалами на ресторани швидкого харчування McDonald's. Про це з місць події повідомило впливове видання The Washington Post.

Головною причиною вандалізму виявилася обіцянка керівництва ізраїльського відділення американської мережі закладів швидкого харчування годувати особовий склад ЦАХАЛу. У філії McDonald's оголосили, що «ресторани готові надавати безкоштовну їжу для військовослужбовців».

Як відповідь на це філії McDonald's у мусульманських країнах пообіцяли виділити понад $3 мільйони на підтримку палестинців, які перебувають у секторі Ґаза. Американська ж материнська компанія висловилася з вищенаведеного наступним чином:

«Корпорація McDonald's, відповідаючи на запит про політичну та благодійну діяльність своїх франшиз, заявляє, що нашим пріоритетом є надання безпеки своїх людей і команд на місцях незалежно від країни перебування, раси, мови та віросповідання. Закликаємо філії утриматися від політичних ігор».

Також слід зауважити, що відразу після повномасштабного російського вторгнення 24 лютого 2022 року вітчизняна філія McDonald's попри тимчасове закриття, долучилася до підтримки Сил оборони України. Нашим захисникам ресторани передавали на безоплатній основі їжу на блокпости, зокрема й у Полтаві.

Читайте також:
Економіка
Для початку - військовий збір для ФОПів.
08 березня, 15:01
Економіка
Таким робом, компанії намагаються боротися зі зростанням цін на какао-боби. Водночас площі вирощування скоротилися через кліматичні зміни.
04 березня, 14:54
Економіка
Провідний виробник російських вантажівок невдовзі лишиться на самоті із санкціями. Звісно, якщо китайці з індусами не підкинуть підшипників.
16 лютого, 13:43
Економіка
Знадобилося 12 років, щоби американський техногігант зумів обігнати конкурентів у виробництві. Друге місце на ринку смартфонів за Samsung.
19 січня, 12:31
Економіка
Вартість американського технологічного гіганта на сьогодні становить становила $2 трильйони 903 мільярди. Це справжній світовий рекорд!
14 січня, 07:59
Економіка
Чиновники з політиками заховалися за новий скляний «берлінський мур» і не помічають проблем населення. Криза дедалі поглиблюється.
11 січня, 14:57