В Одеській прокуратурі працює уродженка Москви, схильна до пияцтва

КРИМІНАЛ
24 квітня, 17:00
В Одеській прокуратурі працює уродженка Москви, схильна до пияцтва
Фото: Google

Співробітницю правоохоронного органу Наталю Буянову притягнено до дисциплінарної відповідальності за грубе порушення етичних правил.

Такі відомості оприлюднило видання "Главком" із посиланням на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 12 квітня, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що торік 4 листопада 2022 року під час дії комендантської години вказана особа керувала автомобілем у стані алкогольного сп'яніння в Одесі, тому її зупинили військовики, які викликали на місце події поліціянтів.

Прокурор Буянова відмовилася від проходження огляду на визначення рівня алкогольного сп'яніння, а під час спілкування з патрульними поводилася агресивно, висловлюючися нецензурною лайкою.

«Протягом затримання жінка не повідомляла, де працює та не надала жодних документів на вимогу військових і патрульних. На засіданні Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії Наталя Буянова підтвердила обставини затримання. Зізналася, що того вечора вживала пиво. Причиною, чому сіла за кермо, став дзвінок матері. Жінка сповістила, що у сина прокурорки піднялася температура. Тому Буянова незаплановано поїхала до нього.

Дорогою її зупинили військовослужбовці, які начебто застосували грубу фізичну силу. Вони оглянули її паспорт, де вказано, що прокурорка народилася у Москві. Згідно з поясненнями Наталі Буянової, вона не хотіла пред'являти документи, щоби не було підстав вважати її диверсантом. Водійське посвідчення також не діставала, оскільки воно було разом із посвідченням прокурора, і вона боялася, що дізнаються про її місце роботи», – коментують ситуацію наші колеги-журналісти.

Станом на тепер уродженка Москви пані Буянова розкаялася у своїй зухвалій поведінці під час затримання, списавши все на "емоційний стан через війну, захворювання дитини, а також нібито грубе ставлення" до неї з боку військовиків і поліціянтів; саму ж справу жінки за фактом п'яного кермування авта розглядає Приморський районний суд Одеси.

А проте, "Останній Бастіон" звертається до читачів згадати про те, що Національне антикорупційне бюро оголосило у розшук суддю Вищого адміністративного суду України Інну Масло.

Читайте також:
Світ
В Греції вівці з'їли майже 300 кг конопель
24 вересня, 13:45
Мистецтво
Мешканка Манчестеру у штаті Нью-Гемпшир шукала раму в антикварній лавці, але цілком випадково придбала її за разом із коштовною картиною.
06 вересня, 16:00
Економіка
У країні-бензоколонці забракло бензину та дизелю для власних фермерів з аграріями, навіть високий рівень видобутку не рятує ситуацію.
31 серпня, 19:43
Блоги
Одне дивує - чому досі немає петиції про присвоєння всьому особовому складу цього «батальйону» звання «Герой України»?
28 серпня, 08:02
Політика
Історія з космічним апаратом "Луна-25" дуже ілюстративна щодо ресурсної федерації московії в цілому, бо демонструє повний занепад.
20 серпня, 21:38
Блоги
Якби не війна, можна було б подумати, що ми перебуваємо в якомусь шапіто, де директором є ображений клоун...
16 серпня, 20:29