В одній із громад Полтавського району переселенці готуються в'їхати у нове житло

ПОЛТАВА
11 лютого, 14:53
В одній із громад Полтавського району переселенці готуються в'їхати у нове житло

Будинок із дворівневими квартирами споруджено за сучасним дизайном у Нехворощі. Він стане оселею для втікачів від російських загарбників.

Про це повідомив голова громади Віктор Дубович під час п'ятничної сесії сільської ради. Після пленарного засідання частина депутатів виявили бажання оглянути будинок для вимушено переміщених осіб, де тривають внутрішні роботи й уже діє система опалення.

Зазначається, що у двоповерховому житловій споруді також встановлено сантехніку, обладнано кухні тощо. Прикметно, що у Полтавському районі це буде перша подібна сучасна новобудова «з нуля» зведена виключно для потреб ВПО, яких окупанти позбавили власного житла.

«Це буде не просто нове житло, а перший у Нехворощі будинок з дворівневими квартирами із сучасним дизайном, з просторими вітальнями, з санвузлами на кожному поверсі, зі світлими спальнями. Всі погодилися, що новосели будуть задоволені, бо жити в таких помешканнях затишно й комфортно», — прокоментував ситуацію голова Нехворощанської громади.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що у Кременчуцькому районі сільський ліцей отримав генератор, але досі не має укриття. Причина — брак відповідних коштів у бюджеті.

Читайте також:
Полтава
Важливі на передовій ресурси покликані прискорити спорудження нових і посилення наявних бліндажів із шанцями. Тил рішуче допомагає фронту.
11:36
Полтава
Повітряні очі гніву нині мають фронтовики із лав 66 Окремої механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго. Наших земляків підсилили.
17 квітня, 08:12
Полтава
Підрозділи фронтовиків щотижня отримують від тиловиків як слова вдячності, так і надійну підтримку. Разом — до спільної перемоги!
16 квітня, 08:12
Полтава
Кілограми свіжих та консервованих овочів, солодощі, макарони й крупи вирушили на передову. Все це зібрали небайдужі селяни Лобачівки.
19 березня, 19:14
Полтава
Свій до свого по своє — гасло українців Буковини Галичини, Волині та Закарпаття міжвоєнного періоду. Нині стало загальнонаціональним.
06 березня, 06:09
Полтава
З міського бюджету на підтримку захисників виділено 2 мільйони 754 тисячі гривень. Тепер у фронтовиків є «очі» для відстеження дій ворога.
05 березня, 19:17