В окупантів серйозна нестача особового складу, - британська розвідка

ВІЙНА
19.07.2022, 11:15
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Заявлена найближча політична мета окупантів – захопити всю Донецьку область

У ординських загарбників виникла проблема нестачі особового складу.

Окрім того, їм доводиться визначатися: перекидати резерви на Донбас або захищатися біля Херсона.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії.

Як наголошується в повідомленні, московія продовжує використовувати для свого наступу на Донбасі номінально шість окремих армій. У повному складі, перед вторгненням, ці формування були створені приблизно на 150 тисяч особового складу.

За даними британкою розвідки, в останні тижні московія часто діяла групами розміром з роту чисельністю близько 100 осіб при проведенні наступальних операцій в будь-якому одному секторі за раз.

«росія з усіх сил намагалася підтримувати ефективну наступальну бойову міць з самого початку вторгнення, і ця проблема, ймовірно, стає все більш гострою. Крім серйозної нестачі особового складу, російські планувальники стикаються з дилемою: перекидати резерви на Донбас або захищатися від українських контратак на південно-західному Херсонському напрямку», – йдеться у зведенні.

Заявлена найближча політична мета ординських окупантів – захопити всю Донецьку область.

«У той час, як росія все ще може продовжувати територіальні завоювання, їх оперативний темп і швидкість просування, ймовірно, будуть дуже повільними без значної оперативної паузи для реорганізації та переоснащення», – вважають в Міноборони Британії.

Читайте також:
Війна
15 серпня 2025 року на військовій базі Ельмендорф-Річардсон в Анкориджі, Аляска, відбулася довгоочікувана зустріч Трампа і путіна.
16 серпня, 16:43
Позиція
Військові перспективи та дипломатія: як зустріч Трампа і путіна вплине на Україну.
08 серпня, 06:45
Війна
Партнери України розчаровані через рішення Трампа організувати саміт із путіним — ініціативу, яку раніше просував саме Кремль.
07 серпня, 22:11
Війна
Сі Цзіньпін розраховує на виснаження Москви та Вашингтона перед війною з Тайванем.
07 серпня, 18:05
Економіка
США та Китай обговорюють торговельну угоду.
03 серпня, 13:31
Економіка
Ця угода ховає пропозиції Дмітрієва і відкриває шлях до переговорів США-Китай.
28 липня, 12:44