В окуповану росіянами Абхазію завезли псевдовакцину «Спутник V»

СВІТ
01 травня, 15:47
В окуповану росіянами Абхазію завезли псевдовакцину «Спутник V»

Кремль готується розпочати медичний експеримент на непідконтрольній грузинському уряду території Абхазії.

З цією метою до Сухумі вже прибула перша партія препарату "Спутник V", повідомило місцеве видання "Апсныпресс".

Наголошується, що масове щеплення мешканців проти коронавірусу окупанти планують розпочати одразу після травневих свят.

«Днями ми отримали від РФ вакцину "Спутник V" у кількості 6500 доз. Вакцинація проводитиметься на базі Республіканської лікарні. У поліклінічному відділенні вже створено 2 спеціальні кабінети, там і будуть робити щеплення, але спершу ми відрегулюємо всі нормативні питання. У першу чергу вакцинуються медичні працівники, далі декретовані категорії: педагоги, представники бюджетної сфери та силових структур», — прокоментував ситуацію представник окупаційної адміністрації Тамаз Цахнакія.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", згідно з останніми дослідженнями британських учених, ультрафіолет знижує захворюваність і смертність від COVID-19.

Читайте також:
Родина ключового свідка у резонансній справі про тортури у правоохоронних органах Чечні Магомеда Гадаєва втратила з ним зв'язок.
03 травня, 12:33
На контрольованій вірменськими окупантами території Нагірного Карабаху стався черговий інцидент із миротворчим контингентом РФ.
30 квітня, 10:33
36% опитаних мешканців Грузії повністю підтримують діалог і дружні відносини з РФ, натомість ворожість проявляють тільки 14%.
07 квітня, 10:37
Уряд Грузії розпочав готувати пакет документів, необхідних для подачі заявки на повноправне членство у Європейському союзі.
29 березня, 12:34
Кремль був, є і залишиться окупантом, тому будь-які його "миротворчі" ініціативи ніщо інше як приховане загарбання чужих територій.
27 березня, 18:04
Монастирі Чічхітурі та Удабно храмового комплексу Давид-Ґареджі, що знаходяться в Азербайджані, повинні перейти під юрисдикцію Грузії.
13 лютого, 19:56