Ультрафіолет знижує захворюваність і смертність від COVID-19, – британські вчені

15.04.2021, 10:23
Ультрафіолет знижує захворюваність і смертність від COVID-19, – британські вчені

Сонячне випромінювання допомагає зараженим коронавірусом людям подолати хворобу та уникнути смерті від її ускладнень.

Про це йдеться у дослідженні, підготовленого і днями оприлюдненого вченими-вірусологами з Університету Единбурґу.

Беручи за приклад хворих зі США, Італії та Великої Британії науковці підрахували, що рівень смертності зменшується на 30% на кожні додаткові 100 кДж сонячного світла на 1 м².

«Ультрафіолетове випромінювання збільшує підшкірне виділення оксиду азоту у людей, а це – сильний удар по вірусу SARS-CoV2 (він же COVID-19). Виявлені зв'язки між інфекційним захворюванням і ультрафіолетом, який наділяє людський організм вітаміном D, фактично є причинно-наслідковими. Відтак вплив сонця, особливо під час перебування людей на свіжому повітрі, може бути важливим чинником у поліпшенні здоров'я тих, хто хворіє на коронавірус», – підсумовується у дослідженні.

Слід зауважити, що ті, хто вигадав практику примусового замкнення громадян у самоізоляторах замість того, аби навпаки дозволити перебувати їм у парках чи на вулиці, – є шкідниками глобального масштабу.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", пандемія коронавірусу дала гарну нагоду урядовцям країн-членів Європейського союзу взятися за згортання демократії й свободи слова.

Читайте також:
Життя
Міжнародна група медиків і науковців з'ясувала, що найменше сплять у Японії – близько 7 годин на добу, а найдовше – у Фінляндії (8 годин).
23 липня, 14:37
Життя
Через захворювання із надлишковим накопиченням жиру у тілі зростає ризик розвитку депресії, нікотинової залежності та харчових розладів.
06 червня, 22:09
Життя
Нове дослідження американських науковців показує, що здоровий сон допомагає уникнути хвороби Альцгеймера, яка на сьогодні є невиліковною.
23 травня, 18:25
Життя
Смертельні випадки вкрай рідкісні і зазвичай зумовлені нехтуванням елементарною лікарською допомогою
16.05.2022, 11:45
Світ
Але, при цьому, стверджується, що цей вірус може бути менш небезпечним.
09.12.2021, 16:36
Життя
Це актуальна проблема сьогодення!
02.10.2021, 14:34