В ООН прогнозують, що весь світ зіштовхнеться з пеклом на землі, - The Guardian

СВІТ
18 червня, 11:25
В ООН прогнозують, що весь світ зіштовхнеться з пеклом на землі, - The Guardian

В організації побоюються через можливу продовольчу кризу, яка може виникнути внаслідок закриття портів

В Організації Об'єднаних Націй прогнозують, що весь світ зіштовхнеться з пеклом на землі, якщо не буде негайної реакції на війну в Україні.

Про це повідомив директор Всесвітньої продовольчої програми ООН Девід Бізлі, повідомляє The Guardian.

За його словами, потрібно якнайшвидше «покласти край цій чортовій війні росії проти України та розблокувати порти».

«Ще до війни в Україні ми зіткнулися з безпрецедентною глобальною продовольчою кризою через Сovid-19 і зростання цін на пальне. Тоді ми думали, що гірше вже бути не може, але ця війна руйнівна», – заявив Бізлі.

Він заявив, якщо криза не буде вирішена, це призведе до голоду, дестабілізації та масової міграції.

Бізлі також нагадав, що після економічної кризи 2007-2009 років у 48 країнах світу спалахнули заворушення, оскільки ціни на сировинні товари та інфляція зросли, а економічні фактори, які ми маємо сьогодні, «набагато гірші, ніж ті, які спостерігалися 15 років тому».

«Ми вже спостерігаємо заворушення на Шрі-Ланці та протести в Тунісі, Пакистані та Перу, і у нас була дестабілізація у таких місцях, як Буркіна-Фасо, Малі, Чад… Це лише ознака майбутніх подій», – констатує Бізлі.

Девід Бізлі зазначив, що Україна щорічно вирощує достатньо продуктів, щоб нагодувати 400 мільйонів людей, а це – 42% світової олії, 16% кукурудзи та 9% пшениці.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Екорегіон Сахель потерпає від неврожаю через посуху, на просторі від Сенеґалу до Еритреї вже виявлено зростання смертей від недоїдання.
07 червня, 19:01
Економіка
Однак на сьогодні проблема полягає у тому, що ні у Парижі, ні у Пекіні, ні навіть у Вашинґтоні не готові йти на пряме зіткнення з Москвою.
01 червня, 08:07
Економіка
У зв'язку з зупинкою головного вітчизняного підприємства з солевидобутку на Донеччині сіль на прилавках буде іноземного походження.
25 травня, 18:18
Економіка
Окупаційно-терористичні сили російської федерації навмисно блокують українські порти та не дозволяють вивезти звідти зерно.
15 травня, 07:56
Економіка
Перший вантаж з українською агропродукцією від початку російського повномасштабного вторгнення завантажили на кораблі у Румунії.
29 квітня, 17:00
Економіка
Всесвітня продовольча криза стає все більш очевидним і невідворотним явищем для людства на тлі російської агресії проти України.
22 березня, 07:00