В Опішні створюють новий ігровий майданчик для малечі

ПОЛТАВА
08.10.2020, 14:12
В Опішні створюють новий ігровий майданчик для малечі
Фото: Facebook

Комунальні служби Опішні продовжують осучаснювати відпочинково-ігрові зони у рамках програми покращення благоустрою селища.

Відповідний фотозвіт із місця проведення ремонтно-облаштувальних робіт 8 жовтня оприлюднили на сторінці об'єднаної територіальної громади у Facebook.

Наразі у Центральному парку селища для фізично-ігрових потреб дітей встановлено канатну піраміду, що стане доповненням до нещодавно створеного там майданчика.

«Завдяки даному обладнанню малеча зможе з задоволенням виконувати різні вправи. Діти матимуть змогу розвивати гнучкість, координацію та витривалість, зміцнювати власний вестибулярний апарат», — прокоментували ситуацію в Опішнянській селищній раді.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Перебої з вивезенням побутових відходів на території Пирятинської громади стали набувати ознак справжнього екологічного лиха.
20 серпня, 20:03
Полтава
Там, де ще вчора безвідповідальні та несвідомі жителі залишали купи побутового та будівельного сміття, нині чиста місцевість.
14 серпня, 09:07
Війна
Майже двомісячне перебування окупаційно-терористичних сил РФ на Сумщині залишило по собі великі рани, які не скоро загояться.
31 липня, 07:34
Полтава
Небайдужі мешканці Нехворощанської громади з власної ініціативи взялися розбудовувати зону відпочинку на березі річки Оріль.
30 червня, 08:13
Полтава
Спорудженню нової мостової переправи через річку Дніпро у Полтавській області примхи погоди не завада.
26 січня, 13:33
Полтава
Артезіанські свердловини Лубенської громади відтепер перебуватимуть під охороною комунального підприємства "Лубни-Водоканал".
17 січня, 13:05