В Опішні створюють новий ігровий майданчик для малечі

ПОЛТАВА
08.10.2020, 14:12
В Опішні створюють новий ігровий майданчик для малечі
Фото: Facebook

Комунальні служби Опішні продовжують осучаснювати відпочинково-ігрові зони у рамках програми покращення благоустрою селища.

Відповідний фотозвіт із місця проведення ремонтно-облаштувальних робіт 8 жовтня оприлюднили на сторінці об'єднаної територіальної громади у Facebook.

Наразі у Центральному парку селища для фізично-ігрових потреб дітей встановлено канатну піраміду, що стане доповненням до нещодавно створеного там майданчика.

«Завдяки даному обладнанню малеча зможе з задоволенням виконувати різні вправи. Діти матимуть змогу розвивати гнучкість, координацію та витривалість, зміцнювати власний вестибулярний апарат», — прокоментували ситуацію в Опішнянській селищній раді.

Читайте також:
Кременчуцькі комунальні служби облаштували підвищений пішохідний перехід на вулиці Лікаря Овксентія Богаєвського.
30 липня, 08:08
На території села Дейманівка тривають активні роботи з розчищення частини русла річки Удай від очерету та мулу.
24 липня, 20:07
На березі річки Орчик комунальні служби Карлівської громади спільно з приватними підприємцями облаштовують відпочинкову зону.
23 липня, 10:56
Селяни відрізаної від решти світу Шушвалівки Кременчуцького району домоглися свого – дорожники укріплять зруйнований гідротехнічний вал.
17 липня, 20:08
Комунальні служби Пирятина розпочали обстежувати територію громади на предмет виявлення амброзії полинолистої.
14 липня, 08:08
Миргородські комунальні служби готові до прибирання вулиць від наслідків зимової стихії, завчасно запасшися піщано-гравійною сумішшю.
03.12.2020, 10:13