В ОПУ бояться «партії Залужного» і «партії Притули»

ПОЛІТИКА
25 лютого, 17:31
В ОПУ бояться «партії Залужного» і «партії Притули»

Самозваний голова держави Андрій Єрмак не планує випускати владу зі своїх рук, прикриваючися маріонеткою олігарха Ігоря Коломойського.

Як вдалося дізнатися від джерел в Офісі Президента на вулиці Банковій, Володимир Зеленський цілком і повністю занурений у "теплу ванну" всередині інформаційної мильної бульбашки.

У зв'язку з цим "віцепрезидент" Єрмак вирішив на гроші платників податків замовити у лояльних статистів із групи "Рейтинг" внутрішньосоціологічне дослідження.

З'ясувалося, що серед потенційних прохідних партій до нового складу Верховної Ради 2 – реальні політичні сили, а ще 2 – вигадані уявою Зе-команди:

  • На першому місці поки що "Слуги народу", але з жорсткою динамікою зниження – якщо у травні 2022 року їм готові були віддати голоси 52,6% громадян, то нині вже 32,2%. 
  • На другому місці казкова "Партія Валерія Залужного" (якої не існує, хіба у хворобливій уяві Єрмака та інших посіпак "ПреЗеДента Голобородька" – прим. ред.), чий рейтинг зростає щодня і нині дорівнює 24,5%.
  • На третьому місці – "Партія Сергія Притули" (якої також офіційно немає, але на Банковій це нікого не бентежить – прим. ред.), котра показує зниження рейтингу до 8,2% станом на сьогодні, хоча ще торік у травні було 12,4%.
  • І на четвертому місці – порошенківська "Європейська Солідарність", яка поступово, але впевнено забирає відсотки у конкурентів із провладної політсили, чиї Зе-депутати продовжують грабувати український народ попри війну проти РФ.

Схоже, що з травня минулого року на Банковій свідомо і планомірно проводять соціологічні виміри настроїв суспільства, адже керуються ще совєцькою маніпулятивною стратегією: «Війна все спише».

Мусимо засмутити українофобів, кухарок, наркоманів, повій, пристосуванців, сутенерів, казнокрадів і сексологів, – війна особисто вам нічого не спише, бо вона ще не закінчилася й Україна не перемогла, а рейтинги після перемоги будуть зовсім іншими, ніж ви собі там на Банковій і Грушевського малюєте.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями Слуги олігархів та Зеленського провели у Полтаві оглядини обслуговуючого персоналу в ході підготовки до позачергових виборів.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Політика
Така версія походження титульної нації України від зайд, які окупували Україну
вчора, 08:45
Виміри
Депутати проголосували за законопроєкт № 8401 — він скасовує воєнні пільги для ФОП, повертає податкові перевірки й штрафи
01 червня, 15:01
Опінії
Відмова обговорювати негативне й невигідне може призвести до поганих наслідків
01 червня, 07:25
Політика
Володимир Зеленський і голова держави Андрій Єрмак випустили з України свого ручного пропагандиста, щоби трохи подоїти ізраїльтян.
31 травня, 20:40
Виміри
ГУР МО видав довідку Трубіцину, який знаходився під слідством, що він виконує завдання, і 13 травня Трубіцин виїхав з України
31 травня, 16:18
Політика
Психологічна стійкість і зрілість критично необхідні для нашої перемоги. Дарма, що "слугам неукраїнського народу" чхати на здоровий глузд.
30 травня, 16:32