«Єрмакократія» на марші

ПОЛІТИКА
22 лютого, 17:29
«Єрмакократія» на марші
Фото: Останній Бастіон

Лише 24 країни світу станом на 1 січня 2023 року зараховано до повноцінних демократій, що становить 8% від усього населення Землі.

На жаль, силами Зе-команди під проводом справжнього голови держави Андрія Єрмака, Україна досі перебуває у статусі "гібридного режиму" поруч із Перу і Замбією.

Про це свідчить ґрунтовне соціологічне дослідження, здійснене й оприлюднене міжнародним центром "The Economist Intelligence Unit", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як і очікувалося, з-поміж лідерів (тобто, повноцінні демократії – прим. ред.) усі країни Північної Європи разом з Ірландією, Нідерландами, Канадою, Бельґією, Новою Зеландією, Австралією, Маврикієм, Швейцарією, Південною Кореєю, Тайванем, Японією, Уруґваєм, Коста-Рикою і Чилі.

Найгірша ситуація, природно, у Туркменістані, Чаді, Білорусі, Ємені, Еритреї, комуністичному Китаї, Афґаністані, Лаосі, Центральноафриканській Республіці та Північній Кореї, – їх укотре визнано диктаторськими режимами.

Але повернімося до України, котра на тлі поборення російської агресії продемонструвала невелику стагнацію громадянських прав і свобод із загальним середнім балом 5,28, хоча за рік до того мала показник 5,29.

Як з'ясувалося, запущений Офісом Президента загальнонаціональний телемарафон – це один із проявів популістської цензури, адже до нього свідомо за наполяганням Єрмака не включили низку опозиційних до Зе-влади каналів.

Водночас "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що розсудливі українці, хто ще зберіг здоровий глузд, мають чинити суспільний тиск на владу, особливо, коли влада відверто хибить.

«Єрмакократія» на марші_1

Читайте також:
Політика
За останній рік в Угорщині істотно посилилася агітаційно-пропагандистська кампанія за вихід країни зі складу Європейського союзу.
30 квітня, 17:27
Політика
Однак рівень загальної підтримки пересічними німцями визвольної борні українців проти російської геноцидної агресії за рік дещо послабшав.
16 квітня, 17:24
Політика
Кількість автократій нині охоплює 46% світового ВВП, тоді як у кульмінаційну мить попередньої демократизації у 1992 році – всього 25%.
30 березня, 21:39
Політика
Предки 39% жителів ресурсної федерації московії уникли сталінських репресій і терору, тому не відчувають жодної емпатії до українців.
01 березня, 19:52
Світ
De facto ізоляційний план комуністичного Китаю щодо врегулювання російської війни геноцидного типу проти України – вимога самих китайців.
26 лютого, 21:27
Війна
89% громадян України не складуть зброї та не здадуться на поталу російському агресору, якщо РФ спробує застосувати атомну бомбу.
12 лютого, 16:41