«Єрмакократія» на марші

ПОЛІТИКА
22.02.2023, 17:29
«Єрмакократія» на марші
Фото: Останній Бастіон

Лише 24 країни світу станом на 1 січня 2023 року зараховано до повноцінних демократій, що становить 8% від усього населення Землі.

На жаль, силами Зе-команди під проводом справжнього голови держави Андрія Єрмака, Україна досі перебуває у статусі "гібридного режиму" поруч із Перу і Замбією.

Про це свідчить ґрунтовне соціологічне дослідження, здійснене й оприлюднене міжнародним центром "The Economist Intelligence Unit", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як і очікувалося, з-поміж лідерів (тобто, повноцінні демократії – прим. ред.) усі країни Північної Європи разом з Ірландією, Нідерландами, Канадою, Бельґією, Новою Зеландією, Австралією, Маврикієм, Швейцарією, Південною Кореєю, Тайванем, Японією, Уруґваєм, Коста-Рикою і Чилі.

Найгірша ситуація, природно, у Туркменістані, Чаді, Білорусі, Ємені, Еритреї, комуністичному Китаї, Афґаністані, Лаосі, Центральноафриканській Республіці та Північній Кореї, – їх укотре визнано диктаторськими режимами.

Але повернімося до України, котра на тлі поборення російської агресії продемонструвала невелику стагнацію громадянських прав і свобод із загальним середнім балом 5,28, хоча за рік до того мала показник 5,29.

Як з'ясувалося, запущений Офісом Президента загальнонаціональний телемарафон – це один із проявів популістської цензури, адже до нього свідомо за наполяганням Єрмака не включили низку опозиційних до Зе-влади каналів.

Водночас "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що розсудливі українці, хто ще зберіг здоровий глузд, мають чинити суспільний тиск на владу, особливо, коли влада відверто хибить.

«Єрмакократія» на марші_1

Читайте також:
Політика
Частка українців, які повністю схвалюють діяльність Зеленського, знизилась з 42% до 22%.
04 квітня, 16:05
Політика
Якщо уряд мудрий і дбає про розвиток як великих міст, так і сіл, — ситуація у країні буде стабільною. Але це не про Україну, звісно ж.
03 квітня, 20:20
Політика
А тепер питання - чому ж тоді звільняють Залужного, а не Єрмака?
06 березня, 16:32
Світ
Негативне ставлення московії серед громадян Японії послідовно б'є рекорди другий рік поспіль.
20 січня, 18:22
Економіка
Дані соціологічного дослідження суперечать рекордно низькому офіційному безробіттю, про яке звітує Державна служба зайнятості
18 січня, 16:35
Політика
Досі актуальним телемарафон вважають лише 10,4% українців.
09 січня, 10:13